800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyRESIDENCE HERMITAGE

  • Vzdálenost od pláže je 250 m
  • V blízkosti centra

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Rezidence, tvořená 3 budovami v zahradě, je situována v klidné části, cca 150 m od moře a cca 800 m od centra střediska.

Středisko

Pietra Ligure

Vybavení

Recepce, WiFI v hale zdarma, společenská místnost s Tv, sluneční terasa, výtah, prádelna a parking za poplatek. Bazén pro dospělé s dětským bazénkem v provozu cca od května do poloviny září.

Apartmány

Bilo pro 4 osoby, cca 30m2, obývací místnost s rozkládacím gaučem, ložnice s manželskou postelí. Apartmán pro 4-5 osob, cca 40 m2, má navíc v ložnici přistýlku. Všechny apartmány mají TV SAT, telefon, fén, trezor,  kuchyňský kout, ledničku. Většinou balkon nebo malý balkonek (50 cm).

Ubytování

Apartmány typu BILO 4 - cca 28 m2, ložnice s manž. postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení, balkon či francouzské okno. BILO 4 Superior mají stejné vybavení, ale jsou zrekonstruované. Mono 2/3 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkl. gaučem pro 2 osoby a případně přistýlka pro 1 osobu, sociální zařízení, balkon či francouzské okno. Trilo 6/7 - cca48 až 58 m2 má 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby. Všechny apartmány mají sat TV, telefon, fén. Pokoje Superior navíc wifi (za poplatek), trezor a klimatizaci.

Stravování

Bez stravování.

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži, možnost zapůjčení kol či tenisu za poplatek. Široká nabídka zábavy v centru střediska.

Pláž

Pláž se nachází cca 250 m od rezidence. Hostům je k dispozici plážový servis zdarma (slunečník, lehátko a plážové křesílko).

Upozornění

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Možnosti ubytování

Počasí

Ligurie

22°C Skoro jasno