Itálie | Řím a okolí | Řím

DIANA ROOF GARDEN

  Přidat k oblíbeným

  Hodnocení

  3.52 004 hodnocení

  Poloha a popis

  Poloha

  4* hotel se nachází v centru Říma, v pěší dostupnosti od hlavního vlakového nádraží Termini. Hotel svým klientům nabízí střešní zahradu s výhledem na římské střechy. Koloseum a fontána di Trevi se nachází cca 1,5 km od hotelu.

  Ubytování

  166 pokojů (koupelna, WC, telefon, TV, Wi-fi, mini bar, trezor, klimatizace, fén)

  Popis

  Řím, jedno z nejstarších měst v historii Evropy, centrum vzdělanosti, umění, módy, sídlo křesťanské církve. Současně je tepajícím městem se spoustou denní i noční zábavy. Město láká ročně tisíce turistů k prohlídce mnoha památek od Kolosea až po náměstí Piazza Venezia, kterému dominuje palác stejného názvu. Nevynechejte ani náměstí umělců Piazza Navona, luxusní ulici Via Condotti a Španělské schody (poblíž můžete ochutnat nejlepší capuccino v Římě ve stylové kavárně El Greco), na závěr Vás jistě nadchne barokní Fontána di Trevi. Navštivte nejmenší stát světa, Vatikán, se slavným chrámem sv. Petra a Sixtinskou kaplí.

  Vybavení a služby

  restaurace, bar, pokojová služba, Wi-fi, hotelový trezor, 24hodinová recepce

  Program

  Individuální od 2 osob s možností zakoupení fakultativních služeb předem. Přehled naleznete níže, ceny uvádíme v záložce Ceník a objednávka.

  Klienti si pro rychlou orientaci a pohodlnou přepravu u nás rádi objednávají:
  Transfer
   Soukromý transfer z/na letiště - auto pro 1-6 osob
   Sdílený transfer z/na letiště – jen vybrané hotely, na vyžádání, cena za osobu.
   Shuttle autobusem z/na letiště Fiumicino na/z nádraží Termini.
  Jízdenky
   Vyhlídkový autobus - jízdenka na 1 nebo 2 dny, nástup/výstup na kterékoliv ze zastávek, audioprůvodce ve světových jazycích.
  Výlety
   Večerní Řím s večeří - 4 h s místním průvodcem - okružní jízda městem včetně zastávky u Fontány di Trevi, večeře vč. nápojů. Denně.
   Noční Řím - 2 h s místním průvodcem – Piazza Venezia, Forum Romanum, Koloseum, Konstantinova Archa, Andělský hrad, Fontána di Trevi. Denně.
   Vatikánská muzea a Sixtinská kaple - s místním průvodcem, návštěva muzeí s nádherným schodištěm, galerie zeměpisných map a Sixtinská kaple. Každé odpoledne.
   Císařský Řím – 3 h s místním průvodcem - Kolosseum, Forum Romanum, bazilika sv. Pavla.
   Antický Řím a Kolosseum – pěšky 3 h s místním průvodcem – Kolosseum, Forum Romanum, Palatino a další antické památky Říma bez čekání při vstupu. 2x denně.
   To nejlepší z Říma - 3 h s místním průvodcem – pěšky, odpoledne, 3x týdně.
   Legendy Říma - 90 minut s místním průvodcem při západu slunce.
   Degustační výlet do regionu Frascati – 3, 5 h s místním průvodcem – historie vína, návštěva vinic a 1 z nejstarších vinařství v této oblasti.
   Celodenní výlet do Pompejí – 13 h s místním průvodcem, návštěva archeologických nalezišť, doprava z/do Říma, oběd bez nápojů.