Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu*
Více informací o slevě* platí pro vybrané zájezdy
Itálie | Řím a okolí | Řím

DONATELLO

  Hodnocení

  3.5788 hodnocení

  Poloha a popis

  Poloha

  Kompletně renovovaný hotel ideálně umístěný poblíž Porta Maggiore, poblíž zastávky metra, dobře dostupný všem atrakcím Říma.

  Ubytování

  40 pokojů (koupelna, WC, fén, klimatizace, televizor, rádio, mini bar, telefon)

  Popis

  Řím, jedno z nejstarších měst v historii Evropy, centrum vzdělanosti, umění, módy, sídlo křesťanské církve. Současně je tepajícím městem se spoustou denní i noční zábavy. Město láká ročně tisíce turistů k prohlídce mnoha památek od Kolosea až po náměstí Piazza Venezia, kterému dominuje palác stejného názvu. Nevynechejte ani náměstí umělců Piazza Navona, luxusní ulici Via Condotti a Španělské schody (poblíž můžete ochutnat nejlepší capuccino v Římě ve stylové kavárně El Greco), na závěr Vás jistě nadchne barokní Fontána di Trevi. Navštivte nejmenší stát světa, Vatikán, se slavným chrámem sv. Petra a Sixtinskou kaplí.

  Vybavení a služby

  Snídaňová místnost, výtah, 24hodinová recepce, úschovna zavazadel, pokojová služba, trezor, směnárna.

  Program

  Individuální od 2 osob s možností zakoupení fakultativních služeb předem. Přehled naleznete níže, ceny uvádíme v záložce Ceník a objednávka.

  Klienti si pro rychlou orientaci a pohodlnou přepravu u nás rádi objednávají:
  Transfer
   Soukromý transfer z/na letiště - auto pro 1-6 osob
   Sdílený transfer z/na letiště – jen vybrané hotely, na vyžádání, cena za osobu.
   Shuttle autobusem z/na letiště Fiumicino na/z nádraží Termini.
  Jízdenky
   Vyhlídkový autobus - jízdenka na 1 nebo 2 dny, nástup/výstup na kterékoliv ze zastávek, audioprůvodce ve světových jazycích.
  Výlety
   Večerní Řím s večeří - 4 h s místním průvodcem - okružní jízda městem včetně zastávky u Fontány di Trevi, večeře vč. nápojů. Denně.
   Noční Řím - 2 h s místním průvodcem – Piazza Venezia, Forum Romanum, Koloseum, Konstantinova Archa, Andělský hrad, Fontána di Trevi. Denně.
   Vatikánská muzea a Sixtinská kaple - s místním průvodcem, návštěva muzeí s nádherným schodištěm, galerie zeměpisných map a Sixtinská kaple. Každé odpoledne.
   Císařský Řím – 3 h s místním průvodcem - Kolosseum, Forum Romanum, bazilika sv. Pavla.
   Antický Řím a Kolosseum – pěšky 3 h s místním průvodcem – Kolosseum, Forum Romanum, Palatino a další antické památky Říma bez čekání při vstupu. 2x denně.
   To nejlepší z Říma - 3 h s místním průvodcem – pěšky, odpoledne, 3x týdně.
   Legendy Říma - 90 minut s místním průvodcem při západu slunce.
   Degustační výlet do regionu Frascati – 3, 5 h s místním průvodcem – historie vína, návštěva vinic a 1 z nejstarších vinařství v této oblasti.
   Celodenní výlet do Pompejí – 13 h s místním průvodcem, návštěva archeologických nalezišť, doprava z/do Říma, oběd bez nápojů.