800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BAJA BIANCA

Příjemný hotel umístěný v zahradě s typickou středomořskou vegetací nabízí krásný výhled na zátoku Salina Bamba a nedaleko zálivu Cala Brandinchi, který je pro svoji průzračnou vodu a působivé scenérie nazáván také „Tahiti“.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Hotel leží na mysu Capo Coda Cavallo v zátoce SALINA BAMBA. Ta tvoří společně s ostrovy Tavolara a Molara přírodní rezervaci. Městečko Puntaldia je vzdáleno 8 km od hotelu, San Teodoro s obchody, bary, restauracemi a rušným nočním životem 11 km. Mezinárodní letiště v Olbii je vzdáleno 21 km.

Vybavení

Čtyřhvězdičkový hotel Baja Bianca se skládá z hlavní budovy (s restaurací a lobby) a několika vícepodlažních budov. K dispozici je celkem 203 pokojů, 24h recepce, hlavní restaurace s terasou, obchod, nehlídané parkoviště. Za poplatek: bezdrátové připojení k internetu v lobby (omezený rozsah), hlídání dětí, půjčovna aut.

Ubytování

Standardní (cca 18-24 m²): Pokoj pro dvě osoby s možností jedné přistýlky pro dospělého nebo dvou přistýlek pro děti. Individuálně nastavitelná klimatizace, sociální zařízení (vana nebo sprchový kout, WC, fén), TV, trezor, minibar (za poplatek dle spotřeby), dětská postýlka (nutno předem vyžádat), balkon nebo terasa (stůl a židle). Rodinný (cca 35 m²): Ložnice a obývací prostor jsou opticky odděleny, zařízení stejné jako ve standardním pokoji. Rodinné pokoje jsou na vyžádání a za příplatek.

Stravování

All inclusive. Snídaně, oběd, večeře formou švédských stolů v hlavní restauraci, neomezená konzumace nápojů k obědu a k večeři (voda, místní víno a nealkoholické nápoje určené pro děti), lehké občerstvení v průběhu dne, vybrané nealkoholické nápoje, voda, káva, čaj.

Sport a zábava

Bazén a brouzdaliště se sladkou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu jsou k dispozici zdarma. Tenis (nutná rezervace), fotbal, stolní tenis, dětské hřiště, amfiteátr. Několikrát týdně italský zábavný program pro děti i dospělé (v období 15.06. - 15. 09.) = sportovně-rekreační a noční zábava. Za poplatek: wellness centrum - několik jacuzzi, turecké lázně, procedury a masáže.

Pláž

V blízkosti hotelu se nachází tři pláže a několik menších pláží v zátokách. Salina Manna - malebná písčitá pláž s mělkými lagunami je 350 m od hotelu, plážový servis za poplatek. Cala Suaraccia leží 500 m od hotelu, plážový servis za poplatek. Slavná pláž Cala Brandinchi, jež se rozprostírá v klidné zátoce, má pozvolný vstup do moře a je vzdálena 1200 m od hotelu.

Upozornění

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Letiště: 21 km

Počasí

Sardínie

11°C Jasno