Itálie | Sardínie | Villasimius

CORMORAN

  Přidat k oblíbeným

  Hodnocení

  4.5499 hodnocení

  Poloha a popis

  Charakteristika

  Příjemný a bohatě vybavený hotel s pozorným personálem přímo na pláži s jemným bílým pískem a křišťálovou vodou v dosahu městečka.

  Poloha

  Hotel se nachází v klidné oblasti na jihu Sardinie, v zahradě přímo na písečné pláži Campus u mysu Capo Carbonara, asi 10 min jízdy (3 km) od autentického a živého městečka Villasimius s množstvím restaurací, obchůdků, denních i večerních programů. Většina krásných pláží v této oblasti je dosažitelná do 15 min jízdy autem.
  Vzdálenost od letiště v Cagliari je 54 km (cca 70 min).

  Vybavení

  Hotelový a rezidenční komplex se skládá z 5 nezávislých budov v udržované zahradě u pláže. Klientům je k dispozici recepce, restaurace, plážový a americký bar, piano bar (27/5-30/9), 2 sladkovodní bazény (hluboký s odrazovým můstkem a druhý pro děti), butik, fotografické studio, kongresový sál se 100 místy, kamerou hlídané parkoviště. Dva dětské kluby, denní i večerní animační programy, ordinace lékaře, baby-sitting. V blízkosti je možné kotvit loď (nelze rezervovat), 200 m od hotelu se nachází obchod.
  Wi-Fi ve spol. postorách (bazén, bar, recepce) a na pokojích zdarma (na pokojích Classic za poplatek), internet point u recepce za poplatek.
  Psi nejsou v hotelu akceptováni.

  Ubytování

  Hotel disponuje celkem 70 pokoji, které jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, fénem, klimatizací s individuální regulací, minibarem, telefonem, trezorem, TV/Sat (možnost placených kanálů), s balkonem v 1. patře nebo s terasou v přízemí. Min. obsazenost 1 osoba (jednolůžkové pokoje vždy na vyžádání), všude je možnost dětské postýlky (pro dítě do 3 let).

  CLASSIC SMĚREM DO ZAHRADY: 19 m²; dvoulůžkový pokoj s možností dětské postýlky, třílůžkový pokoj (3. lůžko v dveřmi odděleném pokojíku) nebo rodinný pokoj (palanda v dveřmi odděleném pokojíku) mají do zahrady terasu vybavenou posezením a 2 lehátky (v 1. patře stejně vybavený balkon). Max. obsazenost 4 dospělí + INF.
  CLASSIC SMĚREM K MOŘI: 19 m²; stejné jako výše uvedené, jsou situovány v přední části komplexu nejblíže k moři, nemají ale přímý výhled na moře.
  DELUXE S VÝHLEDEM NA MOŘE: 19 m²; v 1. patře s krásným výhledem na záliv - dvoulůžkový pokoj s možností dětské postýlky s balkonem vybaveným posezením a 2 lehátky. V ceně pokoje miska ovoce a lahev vody na uvítanou, župany, Wi-Fi na pokoji. Max. obsazenost 2 dospělí + INF.
  SUPERIOR SMĚREM K MOŘI: 26-29 m²; luxusněji zařízené a prostornější pokoje s opticky odděleným salonkem situovány nejblíže k moři, nemají ale přímý výhled na moře. Větší terasa či balkon jsou vybaveny stolkem, křesílky a 2 lehátky. V ceně pokoje jsou snídaně na pokoji, koš s ovocem a láhev vody při příjezdu, župany, Wi-Fi zdarma, denní tisk, slunečník v 1. řadě a 2 lehátka na pokoj. Max. obsazenost 2 dospělí + INF.
  JUNIOR SUITE S VÝHLEDEM NA MOŘE: 26-29 m²; luxusněji zařízené a prostornější pokoje s opticky odděleným salonkem situovány v 1. patře s krásným výhledem na záliv. Větší balkon je vybaven stolkem, křesílky a 2 lehátky. V ceně pokoje jsou snídaně na pokoji, koš s ovocem a láhev vody na pokoji při příjezdu, župany, Wi-Fi zdarma, denní tisk, slunečník v první řadě a 2 lehátka na pokoj. Max. obsazenost 3 dospělí + INF.
  BUNGALOW SUITE SMĚREM K MOŘI: 50 m²; pokoje situované směrem k pláži, pár kroků od moře - blízko miniclubu. 2 dvoulůžkové ložnice, dvě koupelny se sprchovým koutem, kuchyně a obývací pokoj s rozkládací pohovkou. Veranda s výhledem na moře a privátní zahrada se stolkem a židlemi. Obsazenost min. 3 PLNÉ CENY, max. 6 osob (5+INF).
  Na vyžádání pokoj SUPERIOR FAMILY s výhledem na moře (max. 4 dospělí + INF).

  Check-in 14:00, check-out 10:00 h.

  Stravování

  Snídaně formou bufetu (na terase s výhledem do zahrady).
  Za příplatek polopenze či plná penze.
  Obědy a večeře servírované výběrem z menu, v hl. sezóně také formou bufetu na terase u bazénu (změna vyhrazena).
  Hotel pravidelně pořádá Gala večeře a typické sardinské večery.
  Součástí nabídky jsou i bezlepkové pokrmy.

  Restaurace s terasou u bazénu, formou bufetu - otevřená od pol. června do pol. září v době oběda. Nabízí předkrmy, grilované maso a ryby, panini, tousty, hamburgery.

  Hlavní hotelová restaurace - poskytuje kvalitní sardinskou kuchyni v kombinaci s mezinárodními pokrmy a špičkovými víny. Je otevřena celou sezónu na obědy a večeře. Menu á la carte servírované ve formálním stylu.

  American bar & Beach bar u bazénu - otevřen denně, nabízí aperitiv při západu slunce, koktejly při živé hudbě.
  Beach Bar - občerstvení na pláži od kávy, přes rychlý oběd po večeře s grilovanými lahůdkami (na objednávku).

  Pro děti

  Mini klub pro děti 4-12 let (20.5.-12.10.) a young klub pro děti starší 12 let (3.6.-7.9.) fungují v době 9:30-12, 16-18 a 21-22h. Sportovní a zábavní program s animátory, večerní představení v amfiteátru.
  Baby-sitting přes den či ve večerních hodinách na vyžádání a za poplatek.

  Sport a animace

  2 sladkovodní bazény z toho 1 pro děti, tenisový kurt, 2x bocce (osvětlení za poplatek), ping pong, plážový volejbal a plážový tenis. Piano bar (27/5 - 30/9).
  Denní a večerní animace - sportovní a zábavné programy.
  Za poplatek v blízkosti: půjčovna loděk, gumových člunů, šlapadel, kánoí, (horských kol), potápěčské centrum (půjčovna vybavení i výlety - potápění u ostrůvků Cavoli a Serpentara), projížďky na koni, výlety na čtyřkolkách, motorových lodích i nafukovacích raftech, 18-ti jamkové golfové hřiště (2,5 km).

  Další služby

  V areálu je ordinace lékaře s pevnou ordinační dobou (návštěvy na objednání, za úhradu), stálý lékař ve městečku Villasimius.

  Pláž

  Pláž s velmi jemným bílým pískem a plážovým barem se rozprostírá přímo před hotelem. Plážový servis v ceně - slunečník a 2 polohovací křesílka (lehátko za poplatek; 1. řada rezervovaná pro pokoje Superior a Junior Suite). Při západu slunce nádherné scenérie, pobřeží je zde lemováno růžovými skalami. Centrum vodních sportů cca 3 km (za poplatek).

  Poplatky na místě

  Fakultativní (nepovinné):
  Plážové lehátko € 4,50/den.
  Wi-Fi v pokojích Classic: € 5/24h, € 10/3 dny, € 15/týden.
  Změna cen vyhrazena.