800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyRESIDENCE S´INCANTU

Na krásném klidném místě nedaleko pláže a pouhé 3 km od města Villasimius.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Na krásném klidném místě nedaleko pláže a pouhé 3 km od města Villasimius.

Středisko

Villasimius

Vybavení hotelu

Recepce, snack bar, bazén s dětskou částí vybavený lehátky a slunečníky, nehlídané parkoviště, mini klub pro děti (4-12 let), young klub (12-18 let). Nejbližší obchod 500 m.

Apartmány

Komplex je tvořen terasovými apartmány, některé jsou přízemní s verandou, ostatní v 1. patře s balkonem. Jsou vybavené vlastním soc. zařízením, plně vybaveným kuchyňským koutem, klimatizací, SAT TV.
Mono: obytná místnost s 2 lůžkovou rozkládací pohovkou, možnost přistýlky pro dítě za 100,- EUR/týden (na úkor prostoru).
Bilo: obytná místnost s 2 lůžkovou rozkládací pohovkou, manželská ložnice pro 2 osoby, možnost přistýlky pro dítě za 100,- EUR/týden (na úkor prostoru). Na místě povinná úhrada místní pobytové taxy, služeb (spotřeba vody a energií, ložní a koupelnové prádlo), závěrečného úklidu, klubové karty (od 4 let) a vratné kauce. Bližší informace v ceníku

Stravování

Bez stravování.

Sport a zábava

Tenisový kurt, hřiště pro minifotbal, volejbal a košíkovou (noční osvětlení za poplatek), aerobik, stolní tenis, možnost pronájmu kol, večerní zábava, živá hudba, karaoke, piano bar.

Pláž

Krásnou písčitou pláž najdete 400 m od residence. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 3 km
vzdálenost od Letiště: 55 km
Nákupní možnosti: 500 m

Počasí

Sardínie

21°C Jasno

×