- Exim.MasterPage.BreadcrumbsWithoutContainer.ListItem
- Itálie
- Severní jadranské pobřeží
- Lignano
- RESIDENCE ALBA
RESIDENCE ALBA
- Popis letoviska
Lignano se rozkládá podél osmikilometrové zlatavé pláže, sevřené z jedné strany řekou Tagliamento, jež tvoří hranici s regionem Veneto, a z druhé strany rozlehlou lagunou. Je přirozeným turistickým centrem severního Jadranu a tomu odpovídá i starostlivost o jeho hosty. Pečlivě udržované pláže s nabídkou lehátek, slunečníků a občerstvení, množství zeleně mezi jednotlivými domy, dětská hřiště, vodní park Aquasplash, lunapark, zoo, dětský zábavní park Juniorpark, velké golfové hřiště i minigolf a v neposlední řadě rušné obchodní třídy i vyhlášené diskotéky, v hlavní sezóně i operní představení – to vše vám toto letovisko nabízí. Největší koncentrace těchto atrakcí je v centrální části letoviska, jež se nazývá Sabbiadoro. Jeho středem prochází hlavní obchodní třída, v noci rozzářená nesčetnými výklady světových módních značek. Lignano Sabbiadoro je místo vhodné pro milovníky moderního, dynamického života, jak v jeho denní tak noční podobě.
Z Lignana se můžete s námi zúčastnit organizovaných výletů do Benátek.Připravili jsme pro vás výběr oblíbených ubytování, která je třeba rezervovat brzy, jedná se o stálice, které bývají brzy vyprodané:
Neodkládejte výběr dovolené v LignanuKaždý rok přidáváme další možnosti ubytování, zde se můžete podívat na naše novinky v Lignano.
- Popis objektu
Residence Alba (Lungomare Trieste) se nachází v centru u pěší zóny Lungomare s množstvím obchodů, restaurací, kaváren a barů. Residence nabízí výtah a číslované parkovací místo (parkuje se ve dvou řadách, jedno auto za druhým) nevhodné pro SUV a minibus. Apartmán se nachází ve 3. patře, je jednoduše ale funkčně vybaven. Nabízí vlastní sociální zařízení, TV, klimatizaci, mikrovlnou troubu, myčku, pračku, Wi-Fi (pro 3 přístroje), 2 balkony z nichž jeden má výhled na pěší zónu.
- Pláž
- č. 8 ( Lignano Sabbiadoro)
- Vzdálenost od
- pláže 150 m, centra s obchody 150 m, psí pláže (Sunny Pet - pláž č.19) 1,2 km, aquaparku Aquasplash - Water Park 3,9 km, lunaparku Parco Junior 800 m, od ubytovací kanceláře cca 990 m
- Pozice objektu v letovisku
- rušné místo, v centru
- Vybavení objektu
- výtah, Wi-Fi v objektu, pro 3 přístroje/apt., pouze pro běžné surfování, nikoli pro stahování nebo streamování
- Pro děti lze půjčit
- dětská židlička, omezená kapacita, na vyžádání, 14 €/týden
- Ubytování
- apartmán C trilo 6:
ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s rozdkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem.
3. patro, patro, balkon, 2x z nichž jeden má výhled na pěší sózu, klimatizace, bez patrových postelí, TV, Wi-Fi na pokoji, pro 3 přístroje/apt., pouze pro běžné surfování, nikoli pro stahování nebo streamování, lednice, samostatný mrazák, myčka, pračka, kávovar, sprcha, (sprchový kout), parkovací místo, (není vhodné pro SUV a minibus), parkuje se ve dvou řadách, jedno auto za druhým., číslované, nástupní dny kdykoli, min. pobyt v období 12.04. - 28.05. a 13.09. - 27.09. min. 3 noci, kratší pobyt (min. 3 noci) na vyžádání a za příplatek na místě 110 €/apt./pobyt, 26.05. - 07.06. a 09.06. - 28.06. min. 4 noci, kratší pobyt (min. 3 noci) na vyžádání a za příplatek na místě 110 €/apt./pobyt, 04.06. - 13.06. min. 5 nocí, kratší pobyt (min. 4 noci) na vyžádání a za příplatek na místě 110 €/apt./pobyt, 28.06. - 13.09. min. 7 nocí, příjezd od 16:00 do 19:30 ; od 15:00 do 19:00 v měsících duben, květen a od 2. září, odjezd od 08:00 do 09:00
- Zahrnuje
- pronájem apartmánu delegát v lokalitě (cca od poloviny června do poloviny září) spotřeba energií ložní prádlo v ceně
- Nezahrnuje
- pobytová taxa není v ceně závěrečný úklid, povinně za poplatek 40 €/pobyt/apt, kuchyňský kout uklízí klienti vždy sami, nábytek musí být na původním místě, škody na majetku či vyšší náklady na úklid budou odečteny z kauce) osoba navíc , pouze dítě do 2 let zdarma dětská postýlka, pouze pro děti do 2 let, nutno vyžádat při rezervaci, na vyžádání, 28 €/týden zvířata, do 20 kg povolena, na vyžádání, za poplatek, 70 €/týden vratná kauce 100 €/pobyt/apt vratná kauce pro mládežnické skupiny 500 €/pobyt/apt ručníky na vyžádání nejpozději 7 dní před odjezdem k dokoupení za poplatek 12 €/os./pobyt
- Zahrnuje
- pronájem apartmánu delegát v lokalitě (cca od poloviny června do poloviny září) spotřeba energií ložní prádlo v ceně
- Nezahrnuje
- pobytová taxa není v ceně závěrečný úklid, povinně za poplatek 40 €/pobyt/apt, kuchyňský kout uklízí klienti vždy sami, nábytek musí být na původním místě, škody na majetku či vyšší náklady na úklid budou odečteny z kauce) osoba navíc , pouze dítě do 2 let zdarma dětská postýlka, pouze pro děti do 2 let, nutno vyžádat při rezervaci, na vyžádání, 28 €/týden zvířata, do 20 kg povolena, na vyžádání, za poplatek, 70 €/týden vratná kauce 100 €/pobyt/apt vratná kauce pro mládežnické skupiny 500 €/pobyt/apt ručníky na vyžádání nejpozději 7 dní před odjezdem k dokoupení za poplatek 12 €/os./pobyt
Vzdálenosti
- 150 m
- Vzdálenost k pláži
- 3,9 km
- Aquapark
- 150 m
- Centrum města
Pláž
- Plážová dovolená