ROYAL HORIZON BOAVISTA

****/*

Kapverdské ostrovy / Boa Vista / Boa Vista

Popis ubytování

Poloha

Hotel vystavěný v italském stylu, přímo u krásné a široké písčité pláže Praia de Chaves svým klientům zaručuje bezstarostnou a klidnou dovolenou plnou odpočinku a relaxace. Ubytování v hotelu je v několika nízkých budovách, které jsou zděné. Pokoje jsou v krásné zahradě, která je udržovaná. Hlavní bazén je vyhřívaný a součástí bazénu je i dětská část. V hotelu se nachází také klidová zóna, které je součástí i bazén, neprobíhají zde žádné animace a ani nehraje hudba. Hotel je mezi klienty velmi oblíbený a vyhledávaný především díky skvělým službám, idální poloze a vynikajicí gastronomií. Oficiální kategorie hotelu je 4* ale díky řadě pozitivních ohlasů podle našeho názoru odpovídá spíše 4+*

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace a la carte (1x týdně po rezervaci v rámci all inclusive), snack bar, disko bar. Dva bazény (velký hlavní s jacuzzi a dětskou částí, druhý bazén v klidové části), terasa s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma, bar u bazénu. Wifi zdarma na recepci, v restauraci, v lobby baru, na diskotéce a u bazénu. Za poplatek kadeřnictví a masáže.

Pokoje

  • Dvoulůžkový pokoj: koupelna/WC, klimatizace, telefon, TV, trezor (za poplatek cca 2 EUR/den), minilednička (po příjezdu 1x balená voda zdarma), balkon nebo terasa.
  • Suite Výhled na moře: navíc dveřmi oddělená ložnice a obytná část se dvěma lůžky (pevná nebo ve formě pohovky).

Zábava

Denní a večerní animační programy.

Stravování

VIz program All Inclusive

Pláž

Písečná pláže přímo u hotelu, lehátka a slunečníky zdarma, bar u pláže.
 

Sportovní nabídka

Zdarma: 2 tenisové kurty, sportovní hřiště, fitness, disko.

Děti

Dětský klub (pro děti od 4 do 12 let; cca 9:30 - 12:00 a 14:00 - 17:00 hod)

Animační program Funtazie klubu v termínu 23.6. - 4.9.2024 (neplatí pro produkt Fischer Dynamix).

All inclusive 07.00 - 02.00 hod

  • snídaně, obědy a večeře formou bufetu
  • během dne lehké občerstvení (07.00 - 21.30 hod)
  • neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby (07.00–02.00 hod) 
     

Web

Wellness

SPA centrum v hotelu.

Poznámka

Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Pobytová taxa: 
Osoby starší 16 let na Kapverdských ostrovech povinně hradí turistickou taxu cca 2,5 EUR/den (splatná na recepci hotelu, maximálně za 10 nocí).
Bezpečnostní taxa:
Povinná taxa (pro osoby od 2let) ve výši 3.400 CVA, kterou lze uhradit prostřednictvím on-line registrace do 5 dnů před odletem na www.ease.gov.cv nebo při příletu (proces na místě může trvat i několik hodin). Možno zajistit také prořednictvím CK Fischer.
Vstupní formality: 
Pro vstup na Kapverdské ostrovy je nutné mít pas s minimální platností 6 měsíců po návratu ze země.

Vybavení hotelu

Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Dětský bazén WiFi v lobby Recepce Posilovna Hotel přímo u pláže Klimatizace Bar(y) Herní místnost Dětský klub Venkovní bazén(y) Bar u bazénu Zábavní program Zábava pro děti Tenis Plážová dovolená Rodinná dovolená Služby delegáta Noční klub Zahrada Spa Lobby Funtazie klub Pobytový exotický

Vybavení pokoje

Bezbariérové pokoje Klimatizace na pokoji Koupelna Telefon s přímým vytáčením Satelit/kabelová TV Lednice Trezor Balkón/Terasa

Termíny a ceny

Recenze

Mapa