800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL POSEIDONIA BEACH

Hotel se nachází v turistické částky města Limassol, cca 6 km od centra. V okolí naleznete obchody, restaurace a bary.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel je situován na okraji Limassolu, v turistické části letoviska zvané "Jermasoja", nedaleko hotelu Arsinoe Beach. V okolí je dostatek obchodů, barů, taveren, restaurací, kaváren, je zde též lékárna i banka s bankomatem. Nejbližší centrum zábavy, kde najdete restaurace, bary, obchůdky i kolotoče, se nachází přibližně 20 minut od hotelu. Doporučujeme ranní nebo večerní procházky po dlouhé pobřežní promenádě lemující moře. Do historického centra Limassolu, které je vzdáleno cca 6 km, je možné se pohodlně dostat místní dopravou, autobusová zastávka je kousek od hotelu.

Ubytování

V tomto 6-patrovém hotelu je 140 pokojů (1-, 2lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky - obvykle pevné lůžko - a pokoje pro rodiny - 4 osoby, které tvoří místnost se 4 pevnými lůžky). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a vanou, WC, klimatizací, telefonem, fénem, TV se satelitním příjmem a rádiem (cca 10 kanálů), chladničkou, balkónem s výhledem do vnitrozemí nebo na moře. Výhled na moře (SV) je za příplatek. Trezor na pokoji (za poplatek cca 2€/den). Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Osušky k bazénu zdarma (za vratnou zálohu cca 10€).

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, prostorný salónek, výtahy, 3 konferenční sály, kavárna, vnitřní bar s piánem, venkovní bar a snackbar, vnitřní a venkovní restaurace, obchůdek se suvenýry, kadeřnický salón (za poplatek), zahrada a parkoviště. Wifi po celém hotelu (za poplatek cca 10€/při využití vlastní notebooku, cca 5€/použití při využití hotelové PC.

15000

Stravování

Formou polopenze nebo za příplatek all inclusive (viz popis). Snídaně a večeře - švédský stůl. Za příplatek štědrovečerní a novoroční večeře.Štědrovečerní večeře - 24.12. - slavnostní velmi bohatý bufet.Oslava Nového roku - 31.12. - slavnostní bohatý bufet, živá kapela a hudba v restauraci, program a show.

Sport a zábava

Venkovní bazén, dětský bazén (bazén je v zimním období zakrytý a vyhřívaný od listopadu do března, obvykle od 10:00 - 17:00 hodin), lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, dětský koutek. Služby Spa centra - fitcentrum, sauna, jacuzzi a pára - vše zdarma, masáže (za poplatek cca 30 - 50€). 2 tenisové kurty (zdarma, včetně pronájmu raket, za poplatek jen večerní osvětlení), stolní tenis (zdarma), kulečník (za poplatek cca 2€/hra), elektrické hry (za poplatek cca 1-2€/hra), minigolf (za poplatek). Na pláži velký výběr vodních sportů (za poplatek), stejně tak je možné na veřejné pláži v těsné blízkosti hotelu provozovat volejbal, basketbal a plážový volejbal (zdarma). V hotelu se pořádají kyperské a řecké folklórní večírky, živá hudba a další společenské akce nebo animační programy (v cizím jazyce).

Pláž

Dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je hned před hotelem. U okraje pláže je několik stromů poskytující přirozený stín.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 6 km

Počasí

Limassol

18°C Skoro jasno

×