Zobrazit všechny nabídky
Kypr | Kyrenia

LE CHATEAU LAMBOUSA - dotované pobyty 50+


  Poloha a popis

  Poloha

  komfortní hotelový rezort La Chateau Lamboussa je situován v lokalitě Lapta/Kyrenia, která se právem řadí k perlám Středozemního moře. Od letiště Ercan je rezort vzdálen 55 km.

  Vybavenost

  vstupní hala s recepcí a směnárnou, výtah, hlavní hotelová restaurace, lobby, konferenční místnost, WiFi v prostorách lobby. Součástí hotelu je rovněž dětský koutek, stolní tenis, mini klub pro děti ve věku 5-12 let, bazén s lehátky a slunečníky.

  Ubytování

  Komfortně vybavené dvoulůžkové pokoje typu STANDARD s možností 1 přistýlky, vlastní soc. zařízení, vysoušeč vlasů, klimatizace, TV, minibar, trezor (za poplatek). Pokoje nabízí výhled do zahrady nebo k bazénu. Komfortně vybavené dvoulůžkové bungalovy s možností 2 přistýlek, vlastní soc. zařízení, vysoušeč vlasů, klimatizace, TV, minibar, trezor (za poplatek). Bungalovy nabízí výhled do zahrady nebo k bazénu.

  Stravování

  polopenze v hlavní hotelové restauraci, snídaně (07.00 - 10.00 hod.) a večeře (19.30 - 22.30), polopenze formou bufetu. Nápoje jsou podávány u snídaně, k večeři nápoje za poplatek.
  Možnost stravování v 5 restauracích - není zahrnuto v základní ceně polopenze : Sultan´s restaurant nabízející tureckou a mezinárodní kuchyni, The North Shield Pub s typickou anglickou atmosférou, restaurace Palm Garden s typickými tureckými studenými a teplými specialitami. WELLNESS: masáže, tělocvična, turecké lázně (za poplatek).

  Pláž

  písečná pláž 200m, plážový servis v ceně poukazu. 2x denně ZDARMA doprava na pláž (3 min.) - Camelot Beach Club. Vstup do klubu pro hotelové hosty zdarma, sportovní atrakce na pláži (jízda na banánu, vodní lyžování apod. za poplatek).

  Náš názor

  hotelový rezort nabízející vysokou úroveň ubytování a služeb, vhodný pro náročnou klientelu jak pro rodiny s dětmi, tak i pro manželské páry.

  Počasí  12345678910111209182736°C