Hledání
Destinace
Vyberte zemi
Termín
30.09.2018–29.04.2020
Počet osob

Lyžování Bad Kleinkirchheim

Lyžařské středisko Bad Kleinkirchcheim v rakouských Korutanech se pyšní úctyhodnými 103 kilometry sjezdových tratí různých náročností, 57 kilometry skvělých běžeckých tratí, 1 snowparkem a celkem 24 moderními přepravními zařízeními. Středisko Bad Kleinkirchheim leží v nadmořské výšce 1 100-2 055 metrů, která garantuje sněhovou nadílku až do dubna.

Lyžování v Bad Kleinkirchheim je vhodné především pro středně pokročilé lyžaře, ale na své si zde přijdou i zkušení profesionálové, jelikož na některých místech je sklon sjezdových tratí až 70 %. Středisko Bad Kleinkircheim se navíc pyšní proslulou černou tratí Franz-Klammer-Abfahrt, která je známá ze Světového poháru v lyžování. Svoje síly a schopnosti můžete v Bad Kleinkirchheim porovnat s profesionály na měřených úsecích závodních svahů Kaiserburg či u lanovky Nockalm. Ani freerideři a snowboardisté nepřijdou zkrátka - možnosti jízdy v hlubokém sněhu si užijí mezi Mulden a Hirschsprunglift. Na rodiny s dětmi čekají v Bad Kleinkirchheim zase dětské lyžařské kluby i doplňkové aktivity typu sáňkařská dráha, bruslení apod.

Po lyžování v Bad Kleinkirchheim vám jistě přijde vhod návštěva místních špičkových termálních lázní, kde si dopřejete relaxaci, pohodu, prohřejte se a zároveň uděláte něco pro svoje zdraví. Nechybí ani mnoho restaurací, hospůdek a barů pro příjemný odpočinek od lyžování a ochutnávky místní kuchyně.

Bohužel jsme nenašli žádný odpovídající zájezd. Upravte, prosím, parametry hledání.