Hledání
Destinace
Vyberte zemi
Termín
30.09.2018–29.04.2020
Počet osob

Lyžování v Korutanech

Korutany jsou spolkovou zemí na jihu Rakouska, pro kterou je charakteristická horská krajina se zasněženými svahy i krásná příroda plná jezer. Korutany hraniční na jihu s Itálií a Slovinskem Karnskými Alpami a Karavankami a na severu je od Salcburska oddělují Vysoké Taury. Není divu, že Korutany jsou velkým lákadlem pro milovníky zimních sportů na horách i letní turistické dovolené v krásné krajině plné hor a jezer.

Při lyžování v Korutanech se můžete těšit na více než tisíc kilometrů upravených sjezdových tratí, které jsou díky skvělé poloze Korutan v alpsko-jadranském regionu obvykle pokryté dostatečným množstvím sněhu a zalité sluncem. Přesto jsou zdejší zimy mírné a velmi vhodné pro zimní radovánky. Korutany se pyšní celkem dvaceti osmi lyžařskými středisky s 1 028 kilometry skvělých sjezdových tratí, které uspokojí úplně každého. Na své si zde přijdou začátečníci a rodiny s dětmi, pokročilí lyžaři i profesionálové, freerideři i snowbaordisté.

Pojeďte s námi lyžovat do Korutan - ráje zimní dovolené, kde na vás čekají strmé sjezdy splňující kritéria Světového poháru a zároveň mírné svahy pro začátečníky i spousta zábavy ve funparcích. Doporučujeme vám oblíbená lyžařská střediska Bad Kleinkircheim a Naasfeld!

Bohužel jsme nenašli žádný odpovídající zájezd. Upravte, prosím, parametry hledání.

Lyžování v Korutanech