Hledání
Destinace
Vyberte zemi
Termín
30.09.2018–29.04.2020
Počet osob

Lyžování v Nassfeldu

Rakouské lyžařské středisko Nassfeld se nachází na jihu Korutan poblíž italských hranic. Díky této strategické poloze jsou v Nassfeldu v zimní sezoně vynikající sněhové podmínky a mnoho slunečných dnů, které přímo vybízejí k zimní dovolené na lyžích. Nassfeld je největším a nejmodernějším lyžařským střediskem Korutan a jednou z nejlepších oblastí pro zimní dovolenou v celém Rakousku.

Lyžování v Nassfeldu probíhá na 110 km sjezdových tratí a 80 km běžeckých tratí v nadmořské výšce 610-2 020 m. Nassfeld se pyšní moderními lanovkami i vleky a jedinečným snowparkem. Zdejší kabinková lanovka Millenium-Express s převýšením 1 300 metrů je nejdelší kabinkovou lanovkou v Alpách. Sjezdové tratě v Nassfeldu jsou díky své rozmanitosti vhodné jak pro rodinnou, tak i pro sportovní dovolenou. Na své si zde přijdou milovníci carvingu, freeridu i snowboardingu. Svoji formu na lyžích si v Nassfeldu můžete otestovat na rychlostní trati s měřeným úsekem pod Troghöhe nebo na svahu s boulemi na Gartnerkofelu.

Ani po sundání lyží však zábava v Nassfeldu nekončí. Noční sáňkování, jízdy na saních tažených koňmi, upravené cesty pro zimní pěší turistiku, bruslení na jezeře, umělá horolezecká stěna, mnoho restaurací a barů a další možnosti doplňkových aktivit zajišťují zábavu pro všechny věkové kategorie. Neváhejte a vyrazte s námi za lyžováním do Nassfeldu!

Bohužel jsme nenašli žádný odpovídající zájezd. Upravte, prosím, parametry hledání.