800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ERZSÉBET

Útulný hotel s příjemnou atmosférou a přátelským personálem je situovaný u velmi oblíbených lázní Hevíz, jejichž součástí je největší evropské přírodní jezero s termální vodou. Hotel doporučujeme klientům všech věkových kategorií a pro rodinnou dovolenou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází přímo u vstupu do termálních lázní Hevíz, cca 500 m od centra města a cca 8 km od známého jezera Balaton.

Popis

Útulný hotel s příjemnou atmosférou a přátelským personálem je situovaný u velmi oblíbených lázní Hevíz, jejichž součástí je největší evropské přírodní jezero s termální vodou. Hotel doporučujeme klientům všech věkový kategorií a pro rodinnou dovolenou.

Strava

Polopenze. Snídaně se podávají formou bufetu, večeře o třech chodech formou výběru z menu.

Ubytování

Pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC) jsou klimatizovány (za poplatek) a vybaveny TV, telefonem, rádiem, trezorem (zdarma) a minibarem. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, wellness centrum (vířivka, sauna, infra sauna, pára - vše zdarma, léčebné procedury, masáže, kosmetika - vše za poplatek), garážové stání (na vyžádání, za poplatek).
Lázně Hevíz - termální jezero s vodou o teplotě 24°C - 38°C (dle ročního období) vyvěrající z hloubky 38 m o teplotě 38,5°C, saunový svět, léčebné procedury, masáže, kosmetika, manikúra, pedikúra. Termální voda jezera se doporučuje především pro léčbu pohybového aparátu.

Info

Po příjezdu na místo jsou místními hoteliéry vybírány následující poplatky: pobytová taxa 1,5 EUR/noc/osoba.

×