800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL THULHAGIRI ISLAND RESORT

  • K dispozici bar na pláži
  • Klidné místo

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Tyrkysová laguna, obklopující tento krásný exotický ostrov s vysokými palmami a bělostnou pláží, se rozkládá v centru severního Male atolu. Transfer rychlolodí trvá zhruba 25 minut.

Ubytování

Bungalov standard deluxe – 2lůžkový pokoj s možností 1 přistýlky, klimatizace, malá lednice, IDD telefon, SAT/TV, prostorná koupelna. Vodní bungalov – luxusní zařízení, 2lůžkový pokoj s možností 1 přistýlky, klimatizace, terasa s lehátky, IDD telefon, lednice, zařízení na přípravu kávy a čaje, SAT/TV, prostorná koupelna s vanou.

Vybavení

Recepce, celkem 69 bungalovů (55 standard deluxe, 17 vodních), restaurace, Sun Set Kavárna (snacky a a’la carte pokrmy), bar na pláži, obchod se suvenýry, zlatnictví, bazén, diskotéka, animační vystoupení, živá hudební vystoupení (1× týdně), trezory na recepci (zdarma), volejbal, badminton, stolní tenis, škola potápění, šnorchlování, sportovní a potápěčské centrum. Služby za poplatek: prádelna, výlety, zapůjčení sportovního vybavení a vybavení pro potápění, kursy potápění, pronájem lodi, vodní sporty (windsurfi ng, katamarany, vodní lyže, jízda na banánu a kruhu, kanoe), noční rybaření, lékař (na blízkém ostrově – Bandos Island Resort).

Stravování

Polopenze. Snídaně: bufetové Obědy: bufetové za příplatek Večeře: bufetové

Pláž

Přímo na písčité pláži.

Náš názor

Vysoce kvalitní resort – neváhejte s rezervací! Komfortně zařízené pokoje, široké sportovní možnosti, kouzelná jemná pláž i laguna, prostě ideální místo jak pro aktivní tak i relaxační dovolenou. Jen velice těžko se s tímto ostrovem budete na konci dovolené loučit. Zaručeně si ale odvezete neopakovatelné vzpomínky.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 13 km
Doba transferu z letiště: 25 min.

Počasí

Malé

29°C Polojasno

×