800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ADAARAN PRESTIGE VADOO

  • Nádherná exotická dovolená

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

Pro ty, kdo vyhledávají romantické ubytování nad hladinou oceánu v krásném prostředí malebného ostrůvku v těsné blízkosti hlavního města Male! Vhodné i pro kratší pobyty!

Poloha

South Male Atoll, vzdálenost od letiště 8 km – transfer rychlolodí 15 minut.

Rozloha

délka cca 180 m, šířka cca 80 m.

Popis resortu

menší resort s ubytováním jen ve vodních vilách s vlastním jacuzzi a prosklenou podlahou v koupelně, některé s vlastním bazénem. Některé z vodních vil jsou zařízené v japonském stylu a vily pro novomanžele jsou dosažitelné z ostrova pouze lodí. K dispozici klientům je Butler servis. 50 vodních vil.

Vybavení resortu

2 restaurace, 2 bary, bazén, SPA centrum, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, rybaření, plážový volejbal, boutique, Wi-fi internet zdarma.

Vybavení pokoje

Sunrise water vila - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, espresso přístroj, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Wi-fi internet zdarma, koupelna s jacuzzi a prosklenou podlahou, sprcha, WC, terasa s privátním bazénem, sedací souprava, plážová lehátka se slunečníky.

Strava

formou ALL INCLUSIVE.
ALL INCLUSIVE zahrnuje:
* snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci
* výběr z nealkoholických a alkoholických nápojů v hlavní restauraci a v hlavním baru - nealko, čaj, káva, pivo, víno, džusy, minerální vody, koktejly a likéry (premium značky, šampaňské a sekty za příplatek) - po skleničkách
* snacks,kávu a čaj
* 2 láhve minerální vody denně

** popis těchto služeb je informativní, přesný popis může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, naplněnost resortu či nepředvídatelné situace

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 8 km

Počasí

Malé

29°C Převážně oblačno

×