800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ANANTARA DHIGU

Luxusní resort renomovaného hotelového řetězce s velmi příjemnou a vstřícnou obsluhou. Anantara Dhigu je hlavní letovisko, a spolu se sesterským resortem Anantara Veli, od kterého je oddělený lagunou, vytváří komplex, který bezesporu naplňuje představu romantické dovolené v tropickém ráji. Mezi oběma resorty funguje kyvadlová přeprava a klienti mohou navzájem využívat služeb obou resortů. Veškeré ubytování resortu Veli je postavené nad vodou.
68 de luxe Beachfront vil, 2 de luxe Beach vily s bazénem, 38 de luxe vodních suite a 2 de luxe vodní suite s bazénem – všechny velmi prostorné.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Tento resort leží na ostrově Dhigufinolhu, jenž je součástí jižního atolu Male. Od letiště ho dělí 35minutová jízda motorovým člunem.

Zábava

Amantara Dhigu slibuje nekonečné možnosti zábavy: od ideálních podmínek pro provozování vodních sportů včetně potápění a šnorchlování, přes výlety na okolní ostrovy či plavbu při západu slunce, rybaření, piknik na pláži, relaxaci v lázních, meditaci, plážovou jógu, školu vaření, po plavání v bazénu či laguně nebo plážový volejbal, badminton či tenis.

Pláž

Nádherná pláž s bílým pískem obklopuje celý ostrov.

Vybavení

V hotelu se nalézají tři špičkové restaurace podávající pokrmy maledivské, italské a mezinárodní kuchyně, stejně jako čerstvé ryby a plody moře, přičemž další restaurace jsou k dispozici v nedalekém sesterském resortu Anantara Veli, bar, sladkovodní bazén, osvětlené tenisové kurty, centrum vodních sportů a potápění, fitness, knihovna a lázně.

1

Ubytování

Hosté mají na výběr z přepychových plážových a vodních vil, které nabízí krásnou vyhlídku, dokonalé pohodlí a veškeré potřebné moderní vybavení. Plážové vily s plochou od 110 m2 disponují venkovní terasou s nábytkem, prostornou koupelnou s vanou a vnitřní i dešťovou sprchou, převlékárnou či postelí královské velikosti, stejně jako minibarem, satelitní televizí a přehrávačem CD, DVD a mp3. K dispozici jsou i plážové vily s privátním bazénem, stejně jako luxusní vodní vily také s vlastním bazénem.

Naše mínění

Anantara Dhigu patří k neoblíbenějším luxusním resortům na Maledivách. Nabízí vynikající podmínky pro vodní sporty a potápění a je vhodný i pro hosty s dětmi. Nezklame ani nejnáročnější.

Pro děti

Rodiny s dětmi ocení přítomnost dětského klubu a služby hlídání dětí.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 25 km
Doba transferu z letiště: 35 min.

Počasí

Malé

31°C Polojasno

×