Mauricius | Jižní oblast | Bel Ombre

HERITAGE VILLAS

  Přidat k oblíbeným

  Hodnocení

  4.54 960 hodnocení

  Poloha a popis

  Poloha

  ​Tyto luxusní vily jsou situovány na panenském jihovýchodě ostrova Mauriciu, v oblasti Bel Ombre. Resort Heritage the Villas je umístěn mezi horami a nedotčenou lagunou, v dech beroucí kráse přírodní rezervace. V bezprostřední blízkosti se nachází 18ti jamkové golfové hřiště Golf du Chateau, panské sídlo z 19. století a hosté mají možnost využívat vybavení dvou luxusních sousedících resortů.

  Vybavení hotelu

  Plně zařízené a vybavené Heritage the Villas mají připojení k internetu a televizní satelitní kanály, denní úklid, k dispozici je 24 hodinová služba concierge; (pokojový servis), přednostní přístup k velkolepému 18ti jamkovému hřišti „Golf du Château“, přednostní přístup do sousedních luxusních hotelů (Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort a Heritage Awali Golf & Spa Resort ), na jejich soukromé pláže a na vodní sporty). Dále kontinentální / anglická snídaně ve vile nebo v Le Château de Bel Ombre, služby kuchaře a obsluhy, stolování v restauraci nebo v soukromí Vaší vily, prádelna, žehlení ve vile, obstarání občerstvení (jídlo a pití) do Vaší vily, hlídání dětí, dětský klub, aktivity pro náctileté, transfery (autem/helikoptérou), pronájem aut.

  Vybavení pokoje

  ​Heritage the Villas nabízí 4 typy vil od 2-ložnicových  až po 4-ložnicových vil (400m2). Vily jsou vystavěné v prvotřídní kvalitě a vybavené vytříbeným stylem. Všechny vily mají klimatizované ložnice spojené s koupelnou, bezbřehý bazén, prostornou verandu, komunikační systém, prostory pro barbecue, altán, architektem navržené tropické zahrady. Plně zařízené a vybavené vily Vám nabízí volný přístup k internetu a televizní satelitní kanály, každodenní pokojovou službu a 24 hodinový servis.​

  Stravování

  Bez stravy, možnost dokoupení snídaně nebo polopenze.

  Sport a zábava

  Heritage the Villas nabízí svým hostům výlety, plavby na katamaránu, rybolov na moři, soukromý lov, procházky v přírodě atd., lázeňské procedury ve vilách nebo obou resortech, motorizované vodní sporty, čtyřkolky, golf. The Golf du Château byl navržen Petrem Matkových z Matkovich Haye, Jižní Afriky. Umístěn mezi horami a mořem ve zvlněné krajině, kde se střídají jezera, potoky a tropické stromy, golfové hřiště (Par 72), kde si na své přijdou jak začátečníci tak pokročilí. Hráčům golfu poskytuje jedinečnou možnost si vychutnat hru a nezapomenutelné chvíle strávené právě na tomto přepychovém hřišti.