Hledání
Destinace
Vyberte zemi
Termín
02.08–01.10.2021
Počet osob

Vestfold

Bohužel jsme nenašli žádný odpovídající zájezd. Upravte, prosím, parametry hledání.

Placeholder

Chcete poznat jediný vnitrozemský kraj Norska? Navštivte s námi Oppland, kraj překrásných údolí a majestátných hor. Dovolená v oblasti Oppland to je panenská příroda, bohaté kulturní dědictví i sportovní vyžití. Poznejte přírodní parky Rondane či Dovrefjell nebo zavítejte do muzea Maihaugen, největšího muzea pod širým nebem v Norsku. Vyberte si naše zájezdy Oppland! Čeká Vás dovolená plná lákadel a zajímavostí.

Dovolená Norsko Oppland – tajemná příroda a tradice

Plánujete dovolenou do oblasti Oppland? Můžete se těšit na přírodní krásy, největší množství památek v Norsku nebo na speciální muzea. Oppland to je úrodné údolí Gudbrandsdalen i nejvyšší hora Norska Galdhøpiggen, či proslulý Lillehammer. Dovolená Oppland nabízí nevšední chvíle strávené v čistoskvoucí přírodě. Poznejte s našimi výhodnými zájezdy krásy oblasti Oppland. Prožijte dovolenou v jedinečné části Norska!

Oppland je územně správní jednotkou, ležící v centru jižního Norska.Jeho správním městem je Lillehammer. Různorodá příroda Opplandu zahrnuje širokou paletu živočichů, rostlin a topografie. Vyznačuje se zalesněnými plochami, horami a množstvím řek, dominantnou jsou čtyři národní parky a dvě přírodní rezervace. Typické je příznivé a stabilní klima.

Destinace Vestfold (Norsko)