800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AQUA PEDRA DOS BICOS

Velmi moderně vybavený hotel, dobrá poloha nedaleko pláže a centra letoviska Albufeira, výborná kuchyně a kvalitní služby.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Velmi moderně vybavený hotel, dobrá poloha nedaleko pláže a centra letoviska Albufeira, výborná kuchyně a kvalitní služby.

Poloha

designový hotel z roku 2008 s velmi moderní architekturou a vybavením, s ideální polohou a výhledem, je obklopen borovým hájem, od pláže Oura Beach je vzdálen 200 m (po schodech), pláž Santa Eulalia cca 700 m, pláž Fisherman cca 2,5 km. Od rušného centra s nočním životem 300 m. Letovisko Albufeira nabízí rušný noční život, mnoho obchůdků a restaurací, ale také staré dlážděné uličky, fontány, stromy a lavičky. V okolí můžete navštívit park Zoomarine nebo několik golfových hřišť. Centrum Albufeiry cca 3 km.

Vybavení

moderní vstupní hala s recepcí, výtahy, úschovna zavazadel, 142 pokojů, restaurace (místní speciality a klasické pokrmy středomořské kuchyně) s terasou, bar s terasou, snack bar, konferenční místnosti, terasy na opalování, lehátka a slunečníky u bazénu, bazén, parkoviště zdarma.

1
1
1
1

Ubytování

pokoje jsou moderní a praktické, mají vlastní balkon, koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, klimatizaci, telefon, trezor a minibar (za poplatek), SAT/TV, zařízení na přípravu kávy a čaje. Standardní pokoje jsou s výhledem na město, superior pokoje mají boční výhled na moře a pokoje deluxe mají přímý výhled na bazén a moře. Bezbariérové pokoje k dispozici v hotelu, pouze na vyžádání.

Strava

snídaně, za příplatek polopenze

Služby za poplatek

WiFi (3 EUR/hod.), internet, minibar, osuška k bazénu/na pláž cca 1,50 EUR + záloha 10 EUR/kus, výměna cca 1,50 EUR.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 3 km
Nákupní možnosti: 150 m

Počasí

Albufeira

19°C Slabý déšť

×