Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Portugalsko | Albufeira

AQUA PEDRA DOS BICOS

  Poloha a popis

  Náš názor

  Velmi moderně vybavený hotel, dobrá poloha nedaleko pláže a centra letoviska Albufeira, výborná kuchyně a kvalitní služby.

  Poloha

  designový hotel z roku 2008 s velmi moderní architekturou a vybavením, s ideální polohou a výhledem, je obklopen borovým hájem, od pláže Oura Beach je vzdálen 200 m (po schodech), pláž Santa Eulalia cca 700 m, pláž Fisherman cca 2,5 km. Od rušného centra s nočním životem 300 m. Letovisko Albufeira nabízí rušný noční život, mnoho obchůdků a restaurací, ale také staré dlážděné uličky, fontány, stromy a lavičky. V okolí můžete navštívit park Zoomarine nebo několik golfových hřišť. Centrum Albufeiry cca 3 km.

  Vybavení

  moderní vstupní hala s recepcí, výtahy, úschovna zavazadel, 142 pokojů, restaurace (místní speciality a klasické pokrmy středomořské kuchyně) s terasou, bar s terasou, snack bar, konferenční místnosti, terasy na opalování, lehátka a slunečníky u bazénu, bazén, parkoviště zdarma.

  Ubytování

  pokoje jsou moderní a praktické, mají vlastní balkon, koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, klimatizaci, telefon, trezor a minibar (za poplatek), SAT/TV, zařízení na přípravu kávy a čaje. Standardní pokoje jsou s výhledem na město, superior pokoje mají boční výhled na moře a pokoje deluxe mají přímý výhled na bazén a moře. Bezbariérové pokoje k dispozici v hotelu, pouze na vyžádání.

  Strava

  snídaně, za příplatek polopenze

  Služby za poplatek

  WiFi (3 EUR/hod.), internet, minibar, osuška k bazénu/na pláž cca 1,50 EUR + záloha 10 EUR/kus, výměna cca 1,50 EUR.