Nejpopulárnější zájezdy

Nejvýhodnější nabídky

Zájezdy s All Inclusive

Zájezdy pro náročné

Portugalsko: zpívá, když má chuť plakat

Pokud se perete s myšlenkou, zda na dovolené vyloženě lenošit na pláži, nebo raději poznávat nová místa, v portugalských destinacích volit nemusíte. Můžete mít obojí. Koupání ve vlnách velmi čistého moře, vodní sporty, turistika a trekking jsou Portugalsku také vlastní.

Vydejte se s námi na pobřeží Algarve, do mořeplaveckou historií oplývajícího Lisabonu, na květinovou Madeiru, nebo exotické Azorské ostrovy. Pokud nemáte na dovolenou mnoho času, vyberte si z našich eurovíkendů v Portugalsku.

A co ještě k dovolené bezesporu patří? Samozřejmě dobré jídlo a pití. Kdo nepřijede z dovolené alespoň o dvě kila těžší, jakoby na dovolené v Portugalsku ani nebyl. Určitě doporučujeme ochutnávat místní kuchyni, budete velmi mile překvapeni.

Věděli jste, že:

  • O portugalské lidové hudbě a poezii „fede“ se říká: „Portugalsko zpívá, když má chuť plakat“. Pokud navštívíte Portugalsko, určitě stojí za to si tuto melancholickou melodii poslechnout.
  • Mys Cabo da Roca je nejzápadnější výběžek evropské pevniny? U skalnatých útesů bičovanými přívaly slané vody zažijete téměř filmovou romantiku.
  • V Portu, městě, odkud pochází portské víno, stojí most od Eiffela?
  • V oblasti Algarve můžete lovit žraloky?

Plánujete dovolenou pár týdnů nebo i dnů dopředu? Nepřehlédněte naše nabídky last minute

Vybírejte z výhodných nabídek na pevninu i portugalské ostrovy