800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PESTANA GRAND

Pestana Grand je nově postavený hotel ležící na útesu Ponta da Cruz, ze kterého je nádherný výhled na útes Cabo Giaro, hotel je vzdálen od Funchalu 3 km, letiště 24 km

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Od centra

3 km

Od pláže

0 m

Poloha

hotel ležící v západní části Funchalu, přímo nad mořem na výběžku Ponta da Cruz, ze kterého je krásný výhled na město, oceán a útes Cabo Giaro, cca 3 km od centra města.

Popis ubytování

nově postavený elegantní hotel s rozlehlým komplexem bazénů, se skvělou polohou, širokou nabídkou služeb a ochotným personálem.

Vybavenost a služby

vstupní hala s recepcí, výtah, parkoviště, WiFi připojení, 3 bary, 4 restaurace, kadeřnictví, obchod se suvenýry, knihovna, herna, konferenční sál, vnitřní bazén, komplex venkovních bazénů s mořskou vodou, brouzdaliště, sluneční terasy s lehátky a slunečníky zdarma, zahrada, fitness centrum, lázeňské centrum, masáže, vířivka, parní lázeň, sauna, kulečník, večerní zábavní program.

Popis pokojů

P/2: elegantní, prostorné pokoje s výhledem na pevninu, se dvěma samostatnými lůžky nebo dvojlůžkem, sociální zařízení, balkon. Možnost jedné přistýlky. Pokoje s přímým a částečným výhledem na moře za příplatek.

Vybavenost pokojů

klimatizace, kabelová televize, WiFi připojení, rádio, bezpečnostní schránka, telefon, mini bar.

Strava

snídaně: formou bohatého bufetu.

polopenze

možnost dokoupení za příplatek.

Počasí

Funchal

24°C Převážně oblačno

×