800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SAVOY RESORT

  • Luxusní resort
  • Vhodné místo i pro tu nejnáročněnjší klientelu

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tento velmi luxusní 5-ti hvězdičkový hotel byl otevřen 13. dubna 2002. Sousedí s hotelem Savoy, se kterým je spojený lávkou. Do samotného centra hlavního města se dostanete krátkou procházkou.

Vybavení hotelu

Hotel s recepcí, panoramatickým výtahem a sluneční terasou pro 400 lidí, dále nabízí 2 venkovní vyhřívané bazény a jacuzzi, 1 vnitřní vyhřívaný bazén, 5 restaurací, 4 bary (piano bar – denně live music). I tento hotel patří mezi ty, které mají přímý vstup do moře. V hotelu jsou také k dispozici 2 konferenční místnosti, knihovna, 24 hodinová lékařská služba, kryté a venkovní parkoviště. Kolem hotelu se rozprostírá krásná udržovaná zahrada s altánem, venkovním barem a spoustou míst určených k odpočinku a relaxaci.

Vybavení pokoje

Je zde 59 superior suite s výhledem na oceán, 101 junior suite a 12 pokojů standard s výhledem na oceán.

Junior suite – 1 nebo 2 ložnice, obývací pokoj, kuchyňka, 2 nebo 3 koupelny s vanou i sprchou, fén, koupací plášť, kosmetické zrcadlo,WC, šatna, SAT-TV, DVD, PC + internet (za poplatek), minibar, trezor s elektronickým zámkem. Zvláštností je zde tzv. šéfkuchař ve Vaší kuchyni, na objednávku Vám hotelový kuchař připraví pokrm přímo na Vašem pokoji.

Superior suite – je menší než suite, ložnice + obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s vanou a sprchovým koutem, fén, sprchový plášť, kosmetické zrcadlo, SAT-TV, PC + internet (za poplatek), minibar, trezor s elektronickým zámkem.

Pokoje standard - nemají v základním vybavení kuchyňský kout.

Stravování

​Snídaně s možností dokoupení polopenze nebo plné penze.

Sport a zábava

K příjemnému prožití dnů v tomto hotelu jistě přispěje zdejší sauna, 1 vnitřní vyhřívaný sladkovodní bazén, 2 venkovní bazény s mořskou vodou a jacuzzi, fitness centrum, turecké lázně, tropická sprcha, masážní salon, venkovní velké šachy, putting green, volejbalové hřiště, dětské hřiště a ostatní služby, které lze využívat v sousedním hotelu Savoy.

Náš názor

Tento designový hotel je určen těm nejnáročnějším klientům s vytříbeným vkusem.

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 1 km

Počasí

Funchal

24°C Polojasno

×