800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ESTALAGEM DO VALE

Hotel se nachází na jednom z nejkrásnějších míst severní části ostrova Madeira. Kolem vás uchvátí nádherné scenerie hor a malebné prostředí vesničky Sao Vicente. Letiště vzdálené 45–50 km, Funchal 25–30 km. Služby našeho průvodce pouze na telefonu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Estalagem do Vale se nachází na jednom z nejkrásnějších míst severní části ostrova Madeira. Kolem vás uchvátí nádherné scenerie hor a malebné prostředí vesničky S~ao Vicente. Letiště vzdálené 45–50 km, Funchal 25–30 km. Služby našeho průvodce pouze na telefonu. Transfer z letiště cca 50 minut.

Vybavení

Moderně zařízený hotel je přestavěn v rustikálním stylu domu z 18. století, má zachován svůj původní ráz s neopakovatelnou atmosférou. Menší vstupní hala s recepcí, bar, restaurace, knihovna, TV místnost, konferenční místnost, venkovní bazén, který se dá za nepříznivého počasí zastřešit, lehátka a osušky zdarma, vlastní vinný sklípek s příjemným posezením.

1
1
1

Pokoje

Pokoje mají individuální klimatizaci, telefon, minibar, trezor (za poplatek), koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, TV/sat., balkon. Pokoje DR jsou v modernějším stylu, DRS na vyžádání jsou zařízeny spíše v rustikálnějším stylu s původními prvky jsou prostornější, ale nemají balkon. Za příplatek možnost knihování pokojů s výhledem na moře a prostornějších rodinných pokojů = jeden velký pokoj.

Zábava

Večer příležitostně živá hudba.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Oběd a večeře a la carte. Vyhlášená kuchyně.

Náš názor

Hotel Estalagem do Vale v krásném, klidném prostředí severní části ostrova doporučujeme klientům milujícím romantické prostředí a přírodu, jejíž nádherné scenerie je možno vidět přímo z „vašeho“ okna. Rodinný hotel zcela mimo masovou turistiku.

Pláž

3 km vzdálená pláž je částečně kamenitá, časté velké vlny.

Sportovní nabídka

Zdarma malé fitness, jacuzzi, minigolf, kriket, stolní tenis, biliár. Za poplatek sauna a turecké lázně.

Děti

Dětský bazén, dětský koutek, hlídání dětí, dětská postýlka (na vyžádání zdarma).

Zvláštnosti

V 19. st. byla v tomto domě nemocnice, na začátku 20 st. škola, která zde fungovala až do roku 1998.

Karty

VISA, EC/MC, AMEX, Maestro.

Web

http://www.estalagemdovale.com

Handicup

Komplex Estalagem do Vale disponuje 1 pokojem přizpůsobeným pro handicapované klienty. Bezbariérový pohyb v celém areálu hotelu včetně přístupu do bazénu.

Internet

Počítač s připojením na internet v prostorách recepce nebo veřejných prostorách hotelu za poplatek.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1 km
vzdálenost od Letiště: 45 km

Počasí

Funchal

24°C Převážně oblačno

Madeira

24°C Převážně oblačno

Ponta do Sol

24°C Převážně oblačno

×