800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL IKOS OLIVIA

  • Elegantně a moderně zařízené pokoje
  • Přímo u dlouhé písčito-oblázkové pláže

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Elegantní komplex Ikos Olivia, obklopený zelení a vzrostlými stromy, se rozkládá přímo u dlouhé písčito-oblázkové pláže v zálivu Toroneos. Tvoří ho hlavní budova a bungalovy v zahradě. Nachází se poblíž malé obce Gerakini s několika obchody a tavernami. Větší město Nea Moudania je odtud vzdáleno 15 kilometrů.

Ubytování

Elegantně a moderně zařízené klimatizované dvoulůžkové pokoje, koupelna a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV, DVD/CD přehrávač,telefon, wifi, vybavení pro přípravu kávy a čaje, lednička/minibar, trezor a balkón.

Vybavení

K dispozici jsou tři sladkovodní bazény,dva dětské bazény a brouzdaliště. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou u bazénu i na pláži bez poplatku. Ikos Olivia má kromě hlavní restaurace a několika barů i čtyři tématické à la carte restaurace, minimarket a půjčovnu DVD.
Pro sportovně založené klienty jsou k dispozici tenisové kurty, šipky, stolní tenis, hřiště na beach volejbal a basketbal, fitness centrum, pronájem horských kol, vodní sporty včetně potápění, katamarány.
O zábavu dětí i dospělých se denně stará animační tým včetně aktivit jako jsou lekce vaření, výuky tanců, aqua aerobik apod. Pro malé děti kromě dětského menu připravují vyškolení profesionálové řadu atraktivních aktivit. Starší děti se mohou účastnit zábavných her nebo fotbalové akademie.

Stravování

all inclusive

Relaxační pobyty

Wellness centrum nabízí vyhřívaný bazén s vířivkou, saunu, masáže, kadeřnictví, pedikúru a manikúru. Součástí all inclusive využití parních lázní a sauny pro osoby starší 16 let.

Sport a zábava

Tenis a stolní tenis, fitness centrum přístupné od 16 let, aqua aerobic, plážový volejbal, zapůjčení horských kol 1x za pobyt, šlapadla, kánoe, windsurfing pro držitele licence 1 hod./pobyt.

×