800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AEGEAN MELATHRON

  • Hotel je složen ze dvou komplexů
  • K dispozici 10 venkovních bazénů

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Klidná poloha, na kraji města. Hotel se nachází po obou stranách hlavní ulice, obě části jsou propojeny podchodem. Přímo na písečné pláži. Centrum města Kallithea cca 3 km.

Vybavení

Hotel, postavený v roce 2004, je rozdělen do dvoupodlažní hlavní a vedlejší budovy, celkem s 254 pokoji. Dále disponuje přijímacím prostorem, společenskou místností s TV, WiFi připojením v lobby (zdarma), 2 restaura-cemi, a-la-carte restaurací, 2 bary, minimarketem, prádelnou, zlatnictvím. Ve venkovním areálu se nachází 8 bazénů s mořskou vodou a 1 sladkovodní bazén. Nechybí samostatný bazén pro děti. Dále 3 bary u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek. Plážový bar.

1
1
1

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A): dlažba, posezení, individuální klimatizace, chladnička, satelitní TV, telefon, trezor, WiFi, vana, WC, fén, pantofle, župany, balkon nebo terasa s výhledem na bazén. Při příjezdu 1 láhev vody, 1 láhev vína a koš ovoce. Dvoulůžkové pokoje (2B): s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako 1A/2A. Junior suite (2C): navíc kávovar, jinak stejné vybavení jako 1A/2A, ovšem bez výhledu na bazén. Junior suite (2D/3D): disponují stejným vybavením jako junior suite 2C, ovšem balkon či terasa s výhledem na moře.

Zábava

Denní decentní animační program, živá hudba.

Sport

Krytý sladkovodní bazén. Stolní tenis, fitness, plážový volejbal, šipky. Za poplatek: biliár, tenis (umělé osvětlení), parní lázeň, sauna, spa zóna, masáže.

Děti

Miniklub (od 4 do 12 let), dětské hřiště, samostatný dětský bazén.

Stravování

Polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. tip WELLNESS Krytý sladkovodní bazén. Za poplatek: parní lázeň, sauna, spa zóna, masáže.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 90 km
×