800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL THEOPHANO IMPERIAL PALACE

Dvoupatrový hotel je zasazený do krásné zahrady a obklopený piniovým hájem. Hotelová pláž z bílého písku má pozvolný vstup do vody, bezpečný i pro menší děti.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Dvoupatrový hotel je zasazený do krásné zahrady a obklopený piniovým hájem. Hotelová pláž z bílého písku má pozvolný vstup do vody, bezpečný i pro menší děti.

Ubytování

Dvoulůžkové klimatizované pokoje s možností ubytování dvou dospělých a dvou dětí, koupelna a WC, telefon s přímou volbou, televize, rádio, lednička, balkón nebo terasa. Možnost pronájmu trezoru za poplatek.

Vybavení

Velký bazén s oddělením pro děti a terasou se slunečníky a lehátky, jejichž použití je stejně jako na pláži bez poplatku. Vedle příjemně vybavené recepce je hlavní restaurace a bar, obojí s možností posezení pod širým nebem v pečlivě upravené zahradě. Další bar je u bazénu a na pláži. V hotelu se nachází prodejna se suvenýry, mini market, klenotnictví a herny. Hosté mohou využívat kromě vybavení svého hotelu i všechna zařízení sousedního komplexu Athos Palace.

1
1
1

Stravování

Plná penze formou all inclusive.
Program All inclusive zahrnuje: Snídani, oběd a večeři formou bohatých bufetů včetně nápojů. Různé teplé i studené sendviče a hamburgery a zmrzlinu od 10.30 do 22.00 hodin. Odpolední čaj nebo kávu se zákusky. Nealkoholické nápoje, minerálku, pivo, víno a místní alkoholické nápoje od 10.30 do 24.00 hodin.

Sport a zábava

Sport all inclusive: Stolní tenis, volejbal, hodinu denně šlapadla a kánoe.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 3 km
vzdálenost od Letiště: 78 km
×