800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KASSANDRA PALACE

  • Luxusní hotel s krásnou velkou zahradou a spa centrem
  • Pro děti zde naleznete miniklub, bazén a hřiště

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Příjemný hotel, obklopený velkou udržovanou zahradou, má vynikající podmínky pro rekreaci klientů všech věkových kategorií, včetně rodin s dětmi. Nachází se přímo u moře, asi 2 kilometry od letoviska Kriopigi, kam hotel zajišťuje dopravu minibusem bezplatně. Pláž u hotelu je smíšená, písečná a oblázková.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, satelitní televize a balkon. Pronájem trezoru na recepci za poplatek. V rodinných bungalovech s oddělenými místnostmi lze ubytovat až čtyřčlennou rodinu, jsou vybaveny koupelnou s WC a vysoušečem vlasů, telefonem, hudebním kanálem, satelitní televizí, trezorem, kuchyňkou s ledničkou, kávovarem, toasterem a konvicí.

Vybavení

Hlavní velký bazén je s mořskou vodou, dětský bazén sladkovodní. U bazénu s pool barem jsou lehátka, slunečníky i osušky k použití zdarma, na hotelové pláži s dobře vybaveným snack barem za poplatek. V hlavní členité budově je kromě pohodlně vybavené recepce i oddělená televizní místnost se satelitní televizí, velký bar s živou hudbou, herna, internetový koutek a butik s minimarketem. K vybavení patří fi tness centrum, stolní tenis, volejbalové hřiště, tenisové kurty, biliár. Na pláži možnost provozování vodních sportů. Dětský klub je určen pro děti od 4 do 12 let. Pravidelné animační programy, jednou týdněřecký večer.

1

Stravování

Polopenze formou bufetu.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2 km
×