800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BLUE SWAN

Vilka stojí nedaleko od krásné písčito-oblázkové pláže Potali. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Do centra Lefkosu a na pláž Gialou Chorafi se dostanete asi za 20 minut. V bezprostřední blízkosti vilky je taverna, která je otevřena po celý den. Malý obchod je vzdálen asi 200 m. Vilka stojí v mírném svahu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Informace o ubytování

2-3 lůžka bez stravování - možnost dokoupení snídaní a večeří (taverna Blue Swan)

Poloha

vilka stojí v mírném svahu nedaleko od krásné písčito-oblázkové pláže Potali. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Do centra letoviska Lefkos a na pláž Gialou Chorafi se dostanete asi za 20 minut. V bezprostřední blízkosti vilky je taverna, vyhlášená dobrou kuchyní, která je otevřena po celý den. Malý obchod je vzdálen asi 200 m.

Ubytování

menší dvoulůžková studia, některá s přistýlkou, jsou vybavena WC, sprchou, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek) a sejfem (za příplatek). Přistýlkou může být rozkládací křeslo (jen pro děti) nebo pevné lůžko. Studia jsou ve zvýšeném přízemí a prvním patře. Z balkónů je krásný výhled na moře. Dětská postýlka je na vyžádání. V taverně je možné využít zdarma Wi-Fi.

Hodnocení

vilka stojí blízko krásné pláže a bude vyhovovat těm, kteří uvítají možnost snídat a večeřet přímo u ubytování.

Vzdálenosti

od pláže Potali: cca 90 m. od centra Lefkos: cca 1,8 km.

Příplatky

snídaně: 160 Kč/den; dítě do 12 let: 80 Kč/den (taverna Blue Swan) večeře: 350 Kč/den; dítě do 12 let: 200 Kč/den (taverna Blue Swan) 1lůžkové studio: 400 Kč/den

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1,8 km
Nákupní možnosti: 200 m
×