800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SEA MELODY

Dvě vilky stojí v mírném svahu nedaleko malebného přístavu a kousek od krásné písečné pláže (hrubší písek) Gialou Chorafi. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. V blízkosti jsou další krásné pláže této oblasti např. pláž Frangolimnionas. Okolo přístavu jsou taverny a kavárny. V tomto malém centru jsou i dva obchody.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

dvě vilky stojí v mírném svahu nedaleko malebného přístavu a kousek od krásné písečné pláže (hrubší písek) Gialou Chorafi. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. V blízkosti jsou další krásné pláže této oblasti např. pláž Frangolimnionas. Okolo přístavu jsou taverny a kavárny. V tomto malém centru jsou i dva obchody.

Informace o ubytování

2-3 lůžka bez stravování - možnost dokoupení večeří (taverna Captains Home)

Ubytování

dvě dobře vypadající vilky mají terasy a balkóny situovány k moři a jsou obklopeny zahradou. Ze studií je výhled na moře nebo výhled na moře částečně zastíněný zelení. Ubytování je v prvním patře nebo přízemí. Prostorná dvoulůžková studia s možností přistýlky (rozkládací lůžko pro dítě do 12 let) jsou vybavena WC, sprchou, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek) a sejfem (za příplatek). Dětská postýlka je na vyžádání. Ve vilce jsou také apartmány, mají dvě ložnice, malou kuchyň a jsou na vyžádání.

Shrnutí

vilka stojí blízko krásné pláže a bude vyhovovat všem, kteří chtějí být ubytováni blízko centra letoviska Lefkos a mít koupání a vše potřebné po ruce.

Vzdálenosti

od pláže: cca 60 m. od centra Lefkos: cca 60 m.

Příplatky

večeře: 300 Kč/den (taverna Captain´s Home) sejf: cca 1 EUR/den (platba na místě) klimatizace: cca 7 EUR/den (platba na místě) 1lůžkové studio: 400 Kč/den

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 60 m
Nákupní možnosti: 60 m

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL GALINI

HOTEL GALINI

Řecko, Karpathos, Lefkos

Cena od: 14 005 Kč

Pro skupinu:

LEFKOS VILLAGE

LEFKOS VILLAGE

Řecko, Karpathos, Lefkos

Cena od: 14 990 Kč

Pro skupinu: