800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL WHITE CASTLE

Vilka je postavena nedaleko zálivu Potali na jih od centra vesničky Lefkos. Nejbližší taverna je vzdálena jen pár minut a malý obchod asi 200 m. Krásná rozlehlá pláž Potali je v dosahu pohodlnou chůzí asi za 5 minut. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Do centra vesničky Lefkos a k pláži Gialou Chorafi se můžete dostat pohodlnou chůzí asi za 25 minut. Vilka je obklopena udržovanou zahradou s květinami a bylinkami.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

vilka je postavena nedaleko zálivu Potali na jih od centra vesničky Lefkos. Nejbližší taverna je vzdálena jen pár minut a malý obchod asi 200 m. Krásná rozlehlá pláž Potali je v dosahu pohodlnou chůzí asi za 5 minut. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Do centra vesničky Lefkos a k pláži Gialou Chorafi se můžete dostat pohodlnou chůzí asi za 25 minut. Vilka je obklopena udržovanou zahradou s květinami a bylinkami.

Informace o ubytování

2-3 lůžka bez stravování - možnost dokoupení snídaní a večeří (taverna Blue Swan)

Ubytování

útulná a pečlivě udržovaná studia jsou v prvním patře. Z balkónů všech studií je pěkný výhled na moře. Balkóny rohových studií jsou menší, ale poskytují více soukromí. Středová studia mají pergolou zastíněné prostorné balkóny s přepážkami. Studia mají dvě lůžka a přistýlku (rozkládací křeslo pro dítě do 10 let) a jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky) a klimatizací (za příplatek). Dětská postýlka je na vyžádání. Starostliví a přívětiví majitelé bydlí v přízemí.

Shrnutí

pečlivě vedené ubytování obklopené květinami, které má atmosféru řeckého obydlí. Určitě oceníte blízkost krásného koupání u pláže Potali a výborný servis.

Vzdálenosti

od pláže: cca 350 m. od centra Lefkos: cca 1,8 km.

Příplatky

snídaně: 170 Kč/den; dítě do 12 let: 90 Kč/den (taverna Blue Swan) večeře: 350 Kč/den; dítě do 12 let: 200 Kč/den (taverna Blue Swan) klimatizace: cca 7 EUR/noc (platba na místě) 1lůžkové studio: 400 Kč/den

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1,8 km
Nákupní možnosti: 200 m

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL GALINI

HOTEL GALINI

Řecko, Karpathos, Lefkos

Cena od: 14 005 Kč

Pro skupinu:

HOTEL PLIADES

HOTEL PLIADES

Řecko, Karpathos, Lefkos

Cena od: 13 990 Kč

Pro skupinu:

HOTEL BLUE HORIZON

HOTEL BLUE HORIZON

Řecko, Karpathos, Lefkos

Cena od: 13 790 Kč

Pro skupinu:

HOTEL GALINI 55+

HOTEL GALINI 55+

Řecko, Karpathos, Lefkos

Cena od: 13 082 Kč

Pro skupinu: