800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupiny



HOTEL MARINA BAY

  • Přímo u dlouhé písčité pláže

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Elegantní rodinný hotel na úžasném a klidném místě v zahradě, přímo u dlouhé písčité pláže. Příroda, šumění moře, klid a příjemná atmosféra budou provázet vaši dovolenou. Doporučujeme rodinám s dětmi.

Poloha

hotel se nachází 3 km od známého a rušného letoviska Skala, v místě zvaném Skala Mounda, v malebném zálivu Mounda Bay. Tato lokalita je chráněným místem, želvy Caretta caretta zde kladou svá vejce. Rodinný hotelový komplex je obklopen přírodou, pěstěnou zahradou, která pozvolna přechází v jednu z nejnádhernějších pláží ostrova, nenarušenou turistickým ruchem. Do letoviska Skala je možné se dopravit taxi, k prozkoumání ostrova doporučujeme pronájem auta na několik dní. Část pláže je vybavena lehátky a slunečníky, které je možné si za poplatek pronajmout (provoz slunečníků a lehátek na pláži může být přerušen v období kladení vajec).

Vybavení

komplex se skládá ze 3 samostatných malých budov, ve kterých je celkem 30 pokojů. Součástí hotelu je velká zahrada, venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma, recepce, místnost k podávání snídaní, restaurace, bar, bar u bazénu, dětské hřiště, parkoviště. V recepci je možný pronájem trezoru (zdarma). v hotelu jsou k dispozici 2 automatické pračky, kde si hosté hotelu mohou za poplatek vyprat prádlo (v poplatku je zahrnut prací prášek a aviváž)

Ubytování

velmi prostorné, příjemně a stylově zařízené pokoje jsou vybaveny malou kuchyňkou, kde je možné připravovat základní jednoduché pokrmy, koupelnou s WC (sprcha), klimatizací (za poplatek), jídelním stolem, ledničkou, rychlovarnou konvicí, SAT/TV, telefonem, vysoušečem vlasů, balkonem či terasou, alespoň částečným výhledem na moře. Pokoje mají 3 standardní lůžka a pohovku. Dětská postýlka je zdarma, požadavek je nutné uvést do poznámky.

Strava

polopenze (je možné si vybrat oběd nebo večeři, stačí nahlásit den předem v hotelu)
Snídaně: rozšířená kontinentální formou bufetu (chléb, sladké pečivo, sýr, salám, vejce, cornflakes, máslo, med, marmeláda, džus, čaj, káva, mléko)
Obědy: výběr z menu
Večeře: výběr z menu

Pro děti

dětské hřiště.

Služby za poplatek

klimatizace (5 EUR/den), 2 lehátka a 1 slunečník (5 EUR/den), praní prádla (5 EUR/1 várka).

×