800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KONTESSA

Prostorné ubytování s krásným bazénem, pěstěnou zahradou a výhledem na moře bude vyhovovat párům i rodinám s dětmi.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

budova s apartmány stojí blízko centra, nedaleko melého přístavu a písčito-oblázkové pláže Kamari a oblázkové pláže Faros, která je za přístavním molem. Po pár minutách se dostanete na pobřežní komunikaci, kde si můžete vybrat pláž, která Vám nejlépe vyhovuje. Pod pobřežní promenádou jsou schůdky a lávky, odkud se můžete dostat rychle do moře. V okolí je mnoho taveren a pár metrů od domu je obchod. Apartmánový dům s bazénem je obklopen dobře udržovanou zahradou a olivovým hájem. Dá se zde předpokládat klidné prostředí.

Informace o ubytování

2-4 lůžka bez stravování - možnost dokoupení snídaní (Kontessa)

Ubytování

apartmány jsou v prvním patře a přízemí. Ze zastíněných balkónů a prostorných teras v přízemí je výhled na moře (v přízemí částečně zastíněný zelení). Apartmány s jednou ložnicí (dvě lůžka) obytnou kuchyní (jedno pevné lůžko) jsou prostorné a vzdušné. Do ložnice lze vyžádat přistýlku (rozkládací lůžko pro děti do 12 let). Apartmány mají kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí, ledničky a varné konvice), sprchu, WC, klimatizaci (za příplatek), sejf a fén. Před domem je krásný bazén s dětským brouzdalištěm a malý bar s biliárem a fotbálkem (oba za příplatek) a Wi-Fi (zdarma). Dětská postýlka je na vyžádání. U domu je parkoviště.

Stravování

v malém baru u bazénu si můžete dopřát snídani (platba i na místě), nápoje a jednoduché občerstvení.

Shrnutí

příjemné apartmány s krásným bazénem, pěstěnou zahradou a výhledem na moře bude vyhovovat párům i rodinám s dětmi.

Vzdálenosti

od pláže Kamari: cca 185 m. od pláže Faros: cca 380 m. od centra Kefalos: cca 100 m.

Příplatky

snídaně: 140 Kč/den, dítě do 12 let: 100 Kč/den klimatizace: cca 6 EUR/den (platba na místě) sejf: 10 EUR/týden dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 100 m

Počasí

Kos

28°C Polojasno

×