800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MICHALIS

Moderní vilka stojí na jihozápadním svahu nad písečnou pláží, kde vzniká nová část Paleochory. Na nejbližší písečnou pláž se dostanete do 7 min. a do centra městečka asi za 15 min. Nejbližší obchod je vzdálen asi 10 minut. Cesta zpět Vám potrvá déle, vzhledem k tomu, že dům stojí ve svahu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

moderní vilka stojí na jihozápadním svahu nad písečnou pláží, kde vzniká nová část městečka Paleochora. Na nejbližší písečnou pláž se dostanete do 7 min. a do centra městečka asi za 15 min. Nejbližší obchod je vzdálen asi 10 minut. Cesta zpět Vám potrvá déle, vzhledem k tomu, že dům stojí ve svahu.

Informace o ubytování

2-5 lůžek bez stravování

Ubytování

studia a apartmány jsou prostorné a moderně vybavené. V přízemí vilky je apartmán pro čtyři osoby. V prvním, druhém a třetím patře jsou studia pro dvě až tři osoby, některá z nich jsou vzájemně propojena dobře izolovanými dveřmi a mohou se tak využít jako apartmán až pro pět osob. Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, balkónem nebo terasou, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky) a klimatizací (za příplatek). Balkóny jsou zastíněny pergolami. Ze studií je buď přímý panoramatický nebo boční výhled na moře a Paleochoru. V domě jsou i studia s výhledem na hory.

Shrnutí

moderní, kvalitní a prostorné ubytování s panoramatickým výhledem a v klidném prostředí na okraji městečka Paleochora na jihozápadním pobřeží ostrova Kréta.

Vzdálenosti

od písečné pláže: cca 330 m. od centra městečka Paleochora: cca 900 m.

Příplatky

1lůžkové studio: 400 Kč/noc minimální obsazenost apartmánu: 2 osoby dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 900 m
Nákupní možnosti: 900 m

Počasí

Kréta

13°C Skoro jasno

×