800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MICHALIS

Moderní vilka stojí na jihozápadním svahu nad písečnou pláží, kde vzniká nová část Paleochory. Na nejbližší písečnou pláž se dostanete do 7 min. a do centra městečka asi za 15 min. Nejbližší obchod je vzdálen asi 10 minut. Cesta zpět Vám potrvá déle, vzhledem k tomu, že dům stojí ve svahu.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

moderní vilka stojí na jihozápadním svahu nad písečnou pláží, kde vzniká nová část městečka Paleochora. Na nejbližší písečnou pláž se dostanete do 7 min. a do centra městečka asi za 15 min. Nejbližší obchod je vzdálen asi 10 minut. Cesta zpět Vám potrvá déle, vzhledem k tomu, že dům stojí ve svahu.

Informace o ubytování

2-5 lůžek bez stravování

Ubytování

studia a apartmány jsou prostorné a moderně vybavené. V přízemí vilky je apartmán pro čtyři osoby. V prvním, druhém a třetím patře jsou studia pro dvě až tři osoby, některá z nich jsou vzájemně propojena dobře izolovanými dveřmi a mohou se tak využít jako apartmán až pro pět osob. Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, balkónem nebo terasou, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky) a klimatizací (za příplatek). Balkóny jsou zastíněny pergolami. Ze studií je buď přímý panoramatický nebo boční výhled na moře a Paleochoru. V domě jsou i studia s výhledem na hory.

Shrnutí

moderní, kvalitní a prostorné ubytování s panoramatickým výhledem a v klidném prostředí na okraji městečka Paleochora na jihozápadním pobřeží ostrova Kréta.

Vzdálenosti

od písečné pláže: cca 330 m. od centra městečka Paleochora: cca 900 m.

Příplatky

1lůžkové studio: 400 Kč/noc minimální obsazenost apartmánu: 2 osoby dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 900 m
Nákupní možnosti: 900 m

Počasí

Kréta

18°C Bouřky