800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LIVADI

Jednopatrová vilka stojí v klidné části městečka Plakias, pouze pár minut od centra. Pohodlnou chůzí se doslova za pár minut snadno dostanete na písčito-oblázkovou pláž.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

jednopatrová vilka stojí v klidné části letoviska Plakias poblíž hotelu Porto Plakias a Myrtis a jen pár minut od centra Plakiasu. Pohodlnou chůzí se za pár minut snadno dostanete na písčito-oblázkovou pláž.

Informace o ubytování

2-4 lůžka bez stravování možnost dokoupení snídaní a večeří (hotel Alianthos Beach)

Ubytování

ve zvýšeném přízemí a v prvním patře vilky jsou apartmány vždy s jednou ložnicí (dvě lůžka) a obývací kuchyň s rozkládacím gaučem (další dvě lůžka). Ve zvýšeném přízemí je apartmán s prostornou zastíněnou terasou s výhledem do zahrady. V prvním patře je apartmán s jedním velkým balkónem, který má výhled do zahrady a na bazén sousedního hotelu Myrtis. Apartmány jsou vkusně zařízené a vzdušné. Jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), varnou konvicí, toasterem, klimatizací (za příplatek), fénem a žehličkou. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma). Dům stojí v zahradě a je oplocen. Přestože apartmány Livadi stojí v klidné části letoviska Plakias, může klid především v horním apartmánu narušit hudba od nedalekého baru u bazénu hotelu Myrtis.

Shrnutí

pečlivě udržované ubytování v blízkosti centra letoviska Plakias i pláže, s velmi příjemnou majitelkou.

Vzdálenosti

od pláže: cca 250 m. od centra Plakias: cca 250 m.

Příplatky

minimální obsazenost apartmánu: 2 osoby snídaně: 150 Kč/os./den večeře: 270 Kč/den, dítě do 12 let: 170 Kč/den dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 250 m

Počasí

Kréta

19°C Skoro jasno

×