800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PARA THIN ALOS

  • Oblázková pláž se nachází u hotelu
  • V blízkosti centra letoviska

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Velmi příjemný menší pěkně upravený areál s přátelskou atmosférou v klidné zátoce, přímo u moře a pláže, tvoří celkem 4 dvoupatrové budovy. Studia Para Thin Alos (což přeloženo znamená „na pláži“) jsou umístěna v pěkné zahradě s květinami, vinnou révou, keři a stromy, která sahá až na pláž. Nejbližší minimarket se nachází hned naproti, jen cca 10 m. Studia jsou situována ve skutečně poklidném, relaxačním prostředí letoviska Agios Ioannis, zde najdete 2 vyhlášené taverničky s rybími specialitami, plážový bar Raratonga, tavernu a jeskynní bar Cave a café bar Ethnic (během srpna zde mívají živou hudbu). Hlavní město Myrina je cca 8 km,doporučujeme si během dovolené pronajmout auto a projet si ostrov. Ve vzdálenosti cca 5–10 minut chůze je kostelíček Agios Fanourios u jeskyně, který doporučujeme navštívit. Odtud je krásný výhled na letovisko a hotel Porto Plaza Beach Resort, který je součástí naší nabídky. Z druhé strany je již zmiňovaný café bar v jeskyni a hned vedle je tradiční řecká taverna s místními specialitami.

Ubytování

Celková kapacita studií je 12 pokojů (1-, 2lůžkových). Všechna studia jsou vybavena koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, TV (jen místní programy), kuchyňským koutem se základním vybavením a elektrickým vařičem, rychlovarnou konvicí, trezorem a balkónkem nebo terasou s výhledem do okolí, vnitrozemí nebo bočním výhledem směrem na moře. Na balkóncích jsou slunečníky. Zapůjčení fénu na vyžádání na recepci. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Ubytování se psem je možné, max. váha psa cca 3 kg.

Vybavení

Recepce (08:00–23:00), místnost s TV se satelitním příjmem, snackbar (08:30–14:30 a 17:00–23:30), pěkná zahrada, parkoviště. Wifi v areálu zdarma. Upozorňujeme, že v budovách není výtah.

Strava

Bez stravy. Předem je možné přikoupit si večeře plus ve formě bufetu v hotelu Porto Plaza Beach Resort, 4* (cca 250 m) od 19:00–21:00 hodin. U večeří je v ceně 1 nápoj – 2 dcl sklenička místního vína nebo nealkoholického nápoje (limonády, džus) nebo 3 dcl sklenička piva.

Sport a zábava

Slunečníky a lehátka na pláži zdarma. V sezóně 2015 zde byla příjemná dřevěná lehátka s matrací.

Výhody

Klidné prostředí
Rodinná atmosféra
Stříška u moře s vinnou révou vybízí k příjemnému zastíněnému posezení s výhledy na moře, k tomu doporučujeme nějakou příjemnou četbu nebo skleničku místního vína či talíř řeckého salátu.

Pláž

Pláž tvoří pruh větších oblázků, přímo u břehu a vstupu do moře je pásmo písku. Pláž je hned před areálem studií. Vstup do moře je pozvolný, na dně je písek. Moře je zde velmi čisté. Organizovaná pěkná písečná pláž místy s malými oblázky je cca 100 m (vlevo).

Počasí

Limnos

17°C Bouřky

×