800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CAVO TAGOO

  • Luxusní ubytování
  • Vysoká úroveň služeb a vybavenosti

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Cavo Tagoo hotel se nachází v klidnější lokalitě na okraji hlavního města a to 50 m od pláže (přes místní komunikaci). Je vklíněný do mírného svahu, díky tomu jeho areál nabízí nenapodobitelné výhledy na okolí a na moře. K nejpozoruhodnějším místům hlavního města se dostanete příjemnou procházkou. Za návštěvu každopádně stojí Archeologické muzeum (0,7 km), starý přístav (0,6 km), známé Malé Benátky nebo nový přístav (1,1 km) čí známé mykénské větrné mlýny (1,2 km). Ze vzdálenějších míst za pozornost určitě bude stát maják Armenistis (3,6 km), mys Paradiso (6 km) či ostrůvek Delos (8,5 km). Letiště je vzdáleno 8 km.

Vybavení hotelu

unikátní luxusní hotel 5* se může pochlubit svým umístěním v jedne z nejatraktivnějších lokalit. Vyniká hodně vysokým standardem služeb a zcela osobitou atmosférou umocněnou výhledy a luxusním zařízením s důrazem na každý detail. Hotel je vyhledávaný umělci a celebritami. Komplex sestává z několika nízkých sněhobílých budov terasovitě položených nad sebou, doménou je velký infinity bazén se sluneční terasou ze dřeva, která Vám dá pocit, že se plavíte na lodi. Vnitřní areál nabízí stylovou vstupní halu s recepcí, nádhernou á la carte restauraci Kiku s nabídkou nejvybranějších jídel světových kuchyní (úchvatný výhled na moře), vnitřní bar, dále zde na Vás čeká špičkově zařízené wellness centrum Cavo Tagoo Golden Spa s vnitřním bazénem a nabídkou různých procedur dle Vaší představy, nechybí fitness centrum, hotelový boutique. Venkovní areál nabízí velký pool bar a sluneční sektorované terásky s lehátky a slunečníky (zdarma). WiFi připojení a parkování zdarma jsou samozřejmostí.

Vybavení pokoje

prostorově velmi velkorysé pokoje, suity a vily jsou pokaždé jinak a unikátně stylizované, mají sociální zařízení s vanou s vířivkou, vysoušeč vlasů, župan, pantofle, SAT-TV, DVD /CD přehrávač, HiFi věž, WiFi, telefon, minibar, trezor, balkon nebo terasa s výhledem na moře (u všech kategorií lze sjednat s venkovní vířivkou nebo vlastním bazénem). Pokoje Classic a Deluxe (30-35 m2) mají max. kapacitu 3 osoby, pokoje Family (40-45 m2) mají 2 samostatné ložnice a max. kapacitu až 5 osob (1x rozkládací sofa v obývací části), luxusní vily Golden (50-100 m2) mají 1-2 samostatné ložnice a vlastní bazén, luxusní vila Diamond (325 m2) nabízí až 5 samostatných ložnic a vlastní bazén.

Strava

snídaně.

Náš názor

skvělá lokalita, nenapodobitelný výhled, unikátní vybavení, dokonalost každého detailu, nejvyšší kvalita služeb a vybraná kuchyně-tohle těžko popsat, tohle se musí zažít. Bez nadsázky lze říct, že se jedná o jeden z top 5 hotelů na ostrově. Vhodné i pro nejnáročnější cestovatele.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 8 km

Počasí

Mykonos

25°C Jasno

×