800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyMEDITERRANEAN VILLAGE

  • Doporučujeme náročnějším klientům
  • Ideální poloha u písečné pláže s pozvolným vstupem do moře
  • Krásný komplex s kvalitními službami a spa centrem
  • Za hotelem panorama majestátního Olympu

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rozlehlý hotelový areál, který tvoří hlavní budova a zahradní apartmány, se nachází v klidné oblasti hned u moře a široké a prostorné písčité pláži. Délka hotelu je cca 640 m a jeho šířka dosahuje kolem 80 m. Komplex leží ve vzdálenosti cca 1,5 km od střediska Paralia Katerinis, kam se dá dojít pěšky podél silnice nebo po pláži. Na pláži jsou sprchy a převlékací kabinky. Taxi do letoviska Paralia Katerinis vychází na cca 2-3€/cesta, do Katerini na cca 7€. Městská autobusová linka do Paralie Katerinis a Katerini jezdí v sezóně každých 20 minut a stojí cca 1,50€/jedna cesta. Zastávka nedaleko hotelu. V Paralii Katerinis jsou kavárny, cukrárny, restaurace, bankomat, široké nákupní možnosti, lékárna, lékař.

Ubytování

V tomto 2 podlažním hotelu je celkem 172 pokojů (2 lůžkové s možností jedné přistýlky). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, rádiem, minibarem, trezorem, balkónem nebo terasou s menším nebo větším výhledem na moře. Pokoje typu superior nebo suites, Grand suites nebo VIP apartmány v zahradě s vlastním bazénem jsou jen na vyžádání. Ceny v roce 2009 za vybavení minibaru (cola, fanta, sprite - cca 3€, minerální voda - cca 2,50€, voda - cca 0,70€, vodka, rum, gin, brandy - cca 4€, bílé a červené víno - cca 4€, pivo - cca 4€, whisky - cca 4-5€). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení

Recepce, vstupní hala, salónek, výtah, vnitřní restaurace s TV se satelitním příjmem, vnitřní bar a kavárna, venkovní restaurace, venkovní kavárna/cukrárna, gril restaurant, restaurace a fastfood na pláži. Minimarket/obchůdek se suvenýry, čistírna (za poplatek), noční klub, velká zahrada, parkoviště. Plážové osušky na pláž (za vratný depozit cca 5€). Wifi zdarma v prostoru recepce, baru a restaurace.

Stravování

Formou polopenze. Snídaně i večeře formou švédského stolu.

Sport a zábava

Bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži (úsek pláže proti objektu recepce) zdarma. Na další části pláže jsou též slunečníky a lehátka, ale za poplatek cca 7€/set/den, obvykle včetně kávy. Na pláži je možné hrát plážový volejbal i fotbal.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1,5 km
Nákupní možnosti: 1,5 km
×