800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MEDITERRANEAN RESORT

  • V rušnějším letovisku Paralia
  • Bohatá nabídka sportovních aktivit

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Hotel se nachází na jedné z ulic v Paralii, ale nikoliv v samotném centru. Nejbližší supermarket je cca 50 m, o něco dál je LIDL. V centru jsou nákupní či zábavní možnosti, nechybí restaurace, taverny, bary, kavárny, obchody se suvenýry, klenotnictví a další. Z letoviska je dobré spojení do Katerini a odtud vlakem do Thessaloniki nebo Leptokarie a Nei Pori.

Pláž

Nejbližší pěkná písečná pláž je ve vzdálenosti cca 120 m, přes silnici. Vstup do moře je pozvolný.

Kapacita

V hotelu je celkem 68 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné přistýlky). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutek, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a hudebními kanály, chladničkou, balkónem s výhledem do vnitrozemí, okolí, hory nebo s bočním výhledem na moře. Trezor na pokoji (za poplatek cca 3€/den). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování

Formou polopenze. Snídaně i večeře - bufet. Hotel vyžaduje u večeří u mužů dlouhé kalhoty.

Služby

Recepce, vstupní hala, internetový koutek (za poplatek cca 2€/hodina), výtah, salónek s krbem, vnitřní bar, vnitřní restaurace s možností posezení na terase u bazénu. Malé parkoviště.Wifi v prostoru recepce i pokojů zdarma.

Sport a zábava

Malý bazén u vstupu do hotelu, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma. Malé fitcentrum (zdarma), sauna (za poplatek cca 7€/osoba/hodina), vnitřní bazén, stolní tenis (zdarma), kulečník (zdarma). Vodní sporty na pláži za poplatek. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek (cca 6-7€/set/den).

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 50 m
×