800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ROMANZA MARE

Hotel sa nachází v tichém prostředí v centru Reni Koskinou, přibližně 6 km od města Rhodos, tvoří součást komplexu s hotelem Romanza Mare I. v sousedství studií Stavros Melathron a hotelu Paradise Royal Mare, nedaleko pláže, na kterou je přímý vstup. Zastávka s pravidelným odjezdem autobusů do města Rhodos, stanoviště taxíků, půjčovna motorek a automobilů se nacházejí přímo před hotelem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel sa nachází v tichém prostředí v centru Reni Koskinou, přibližně 6 km od města Rhodos, tvoří součást komplexu s hotelem Romanza Mare I. v sousedství studií Stavros Melathron a hotelu Paradise Royal Mare, nedaleko pláže, na kterou je přímý vstup. Zastávka s pravidelným odjezdem autobusů do města Rhodos, stanoviště taxíků, půjčovna motorek a automobilů se nacházejí přímo před hotelem.

Ubytování

v 2-3 lůžkových pokojích s individuální klimatizací a ledničkou, s vlastním sociálním zařízením, fénem a SAT TV. K dispozici jsou na vyžádání i pokoje se 2 pevnými a 2 příležitostními lůžky a 2-4 lůžková studia, která mají navíc kuchyňský koutek se základním vybavením.

Vybavení

používání), malé dětské hřiště. Na pláži se nachází centrum vodních sportů (vodní lyže, banán, ringa, windsurfing). V sousedství hotelu sa nacházejí obchůdky se suvenýry, řecké taverny a restaurace. O zábavu dětí (4-12 let) i dospělých stará česky nebo slovensky mluvící animační tým.

Stravování

polopenze – kvalitní bufetové stoly, all inclusive pro děti do 12 let.

Náš názor

oblíbený rodinný hotel vyšší střední kategorie ideální pro rodiny s dětmi.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 4 km
vzdálenost od Letiště: 17 km

Počasí

Rhodos

23°C Jasno

×