800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KAMARI BEACH

  • Přímo na pláži

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

Velmi žádaný hotel v centru Kamari a přímo u promenády vám představujeme jako žhavou novinku. Věříme, že se zde bude líbit klientům všech věkových kategorií i rodinám s dětmi.

Poloha

hotel je přímo na promenádě, od pláže jej dělí jen pěší zóna s restauracemi, butiky a obchůdky. Nachází se v centrální části promenády, blíže k hoře se starou Thirou na vrcholu.

Vybavení

recepce, místnost k podávání snídaní, restaurace, bar u bazénu a snack bar, místnost s TV, biliár, posilovna, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži. Hotel za malý poplatek půjčuje osušky k bazénu.

Ubytování

všech 109 pokojů, apartmánů a duplexů je vybaveno koupelnou se sprchou a WC, klimatizací, SAT/TV, trezorem, ledničkou, vysoušečem vlasů, balkonem či terasou. Pokoj může mít 1 přistýlku (standardní lůžko) pro dítě či dosp. os., apartmány mají 2 oddělené ložnice, pro větší rodinu může být i duplex. Apartmán, duplex a standardní pokoj s výhledem na moře jsou na vyžádání a za příplatek. Dětská postýlka je zdarma, požadavek je nutné uvést do poznámky. 

Strava

snídaně bufetové (v americkém stylu)

Služby za poplatek

trezor (1,5 EUR/ den), osuška k bazénu (1 EUR/ den).

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 7 km

Počasí

Santorini

19°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL BEACH BOUTIQUE

HOTEL BEACH BOUTIQUE

Řecko, Santorini, Kamari

Cena od: 24 790 Kč

Pro skupinu: