800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SANTORINI KASTELLI RESORT

  • V blízkosti pláže
  • Ubytování vhodné i pro náročnější klientelu

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Pětihvězdičkový Santorini Kastelli Resort se nachází na odlehlém místě pouhé 2 minuty chůze od pláže letoviska Kamari, je obklopený voňavými zahradami a svěžími trávníky. Hotel stojí 4 km od mezinárodního letiště Santorini, 10 km od přístavu Athinios a stejně daleko od hlavního města Fira. Na nedalekém kopci nad hotelem můžete navštívit pozůstatky antického města Thira.

Vybavení hotelu

Hotel Santorini Kastelli nabízí 2 bazény, lázně i restauraci s barem u bazénu. Hosté se mohou těšit také na lázeňskou část hotelu a relaxovat v parní sauně, nebo si dopřát vzrušující horkou lázeň. K dispozici je také tenisový kurt a posilovna.

Vybavení pokoje

Hotel poskytuje elegantní a vesele zařízené pokoje s terasou nebo balkonem a výhledem na zahrady plné zeleně nebo na hlavní bazén. Všechny pokoje a apartmá jsou luxusně vybavená satelitní TV s plochou obrazovkou i dobře zásobeným minibarem.

Stravování

Každý den je až do pravého poledne podávána bohatá a pestrá snídaně formou bufetu. Do restaurace u bazénu mohou hosté zajít na oběd, koktejl i večeři.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 10 km
vzdálenost od Letiště: 4 km
Nákupní možnosti: 100 m

Počasí

Santorini

21°C Skoro jasno

×