1. Exim.MasterPage.BreadcrumbsWithoutContainer.ListItem
 2. Řecko
 3. Santorini
 4. Thira
 5. Santorini letem světem

Santorini letem světem

 • Popis okruhu
 • Jste limitovaní časem  a  přesto byste rádi vyrazili do jedněch z nejkrásnějších míst Řecka ? Pak je pro vás vhodný tento zájezd na zkrácený pobyt  na ostrov Santorini v Kykladském souostroví, na kterém se začátkem června a na konci září můžete koupat i slunit, zkrátka příjemně lenošit, a stejně tak poznávat jedinečná místa zajímavá z historického, kulturního i přírodního hlediska.

  1.DEN Odlet z Prahy na Santorini. Po příletu přivítání s delegátem na letišti, transfer. Ubytování v hotelu*** se snídaní.

  2.DEN Individuální volno nebo účast na fakultativním výletě. Nejvíce vyhledávaným výletem na Santorini je lodní výlet spojený s výstupem na poslední aktivní vulkán v Řecku. Odjezd autobusem do hlavního přístavu ATHINIOS, kde se nalodíme na výletní koráb a začínáme plavbu největší kalderou na světě. První zastávkou je sopečný ostrůvek NEA KAMENI, kráter na vrcholku dokazuje, že vulkán je stále činný. Další zastávkou jsou termální prameny na PALIA KAMENI, můžete si zaplavat a relaxovat. Místo, kde se zastavil čas, to je ostrůvek THIRASIA, zde se můžete koupat, navštívit hlavní město MANOLA, poobědvat v taverně v přístavu.

  3.DEN Individuální volno nebo účast na fakultativním výletě. Tento den můžete zvolit pozdně odpolední výlet, jehož cílem bude západ slunce ve vesnici Oia. Cestu začnete zastavením ve dvou místech, spojených s produkcí vína na tomto ostrově. První zastavení bude ve vinném sklepě Venetsanos, kde budete mít vedle možnosti ochutnat tři vzorky místních vyhlášených vín i nezapomenutelné výhledy na tento sopečný ostrov. Pokračovat budete do Koutsoyiannopoulos Wine Museum, kde můžete ochutnat a porovnat další vzorky vína. A pak už čeká západ slunce z vyhlášeného baru Sun Spirit.

  4.DEN Individuální volno do transferu na letiště, odlet zpět do ČR/varianta 3 noci nebo účast na fakultativním výletě.

  5.DEN Individuální volno do transferu na letiště, odlet zpět do ČR /varianta 4 noci

 • Cena zahrnuje
 • CENA ZAHRNUJE: leteckou přepravu Praha – Santorini -  Praha, letištní taxy a další poplatky, transfer letiště-hotel-letiště, 3 nebo 4 noci v hotelu***, 3x/4x snídani, služby česky mluvícího delegáta v destinaci

 • Příplatek
 • FAKULTATIVNÍ PŘÍPLATKY: 1lůžkový pokoj (2 670Kč)/varianta 3 noci, 1lůžkový pokoj (3 560Kč)/varianta 4 noci

   

  CENA NEZAHRNUJE: cestovní a covid pojištění, povinný příplatek turistické taxy (hrazen přímo v hotelu, cca 2 – 3 EU/os/noc), fakultativní výlety (platí se přímo v destinaci)

Fotogalerie

 • Slunecne ranni panorama ostrova Santorini
 • Vulkan
 • Kone a osli