Vyberte zemi
07.05–06.07.2021

Naši klienti radí: co vidět a zažít na Zakynthosu

Zakynthos se pyšní tyrkysově modrým mořem a jednou krásnější pláží než druhou. Na dovolené na Zakynthosu vás čekají také modré jeskyně, vzácné želvy a mnoho dalšího. Inspirujte se tipy našich klientů na zážitky na Zakynthosu.


Pláž Navagio na řeckém Zakynthosu se pyšní nejenom bílým pískem a průzračným mořem, ale také velice zajímavým starým vrakem lodi, který leží přímo na pláži. Naši klienti jsou z pláže Navagio tak nadšení, že s námi sdíleli fotografie, videa i slova týkající se této přírodní nádhery. Podívejte se, co je tak okouzlilo:

Autor videa: Martina Ers

Řecko
Navagio na Zakynthosu

"Chcete-li vidět či prožít, co dokáže s Vámi osobně udělat neskutečná nádhera modrých odstínů barev moře, musíte se jednou podívat na pláž Navagio na ostrov Zakynthos v Řecku. Bělostnou pláž Navagio (s vrakem lodi) můžete vidět dvojím způsobem, a to buď připlout lodí nebo přijet nad pláž Navagio třebas zapůjčeným autem jako my. Spatříte tak nádherné scenérie přírodních úkazů bílých hor, kopců i zeleně, ale hlavně nádherné barvy moře, že si připadáte jako v pohádce a stále si opakujete, že je to snad sen nebo, že jste se ocitli na jiné planetě. Barvy moře přecházející od temné, přes azurovou, světle modrající se až po bělavou, jsou neskutečnou nádherou. Snažíte se vše vstřebat a v místě samém pomalu ani nedýcháte, jak silně prožíváte tento zážitek. Je to nezapomenutelné místo, kam se určitě budu velmi ráda vracet."

Autor: Dagmar Hájková, navštíveno 6/2012


Páv
Páv, autor snímku: I. Faschingová

Navštivte místní ZOO a nakrmte mláďata

"Zajímavá byla návštěva zoo na ostrově Zakynthos, některá zvířátka Vám dovolí i nakrmit (dostanete granulky a větvičky a můžete krmit). Měli jsme zrovna štěstí na malá narozená prasátka."

Autor: Petr Kolder, navštíveno 8/2009


Zaplavte si se želvami a rybami

Želva
Želva

"Chtěla bych se podělit se svým zážitkem plavání s karetami. Je to fakt úžasný zážitek a málem jsem se jich i bála."

Autor: Denisa Tomečková, navštíveno 2009

"V moři nás čekalo malé překvapení. Placaté ryby s černo-bílými pruhy nás kousaly do nohou. Koukali jsme se na ně i přes potápěčské brýle. Čekaly na to, až se člověk zastaví a pak ho začaly hryzat. Ale rozhodně to nemůže nikoho odradit od úžasné dovolené."

Autor: Veronika Vodseďálková, navštíveno 09/2012

"Vidět želvy v nedotčené přírodě na vlastní oči je nezapomenutelný zážitek."

Autor: Petr Kolder, navštíveno 8/2009


Pojeďte s námi Zakynthos

Neváhejte a vyberte si z nabídky zájezdů na Zakynthos už nyní!

Nepřehlédněte