Seychely

Objevte s námi to nejkrásnější co Seychely nabízí

  1. eTravel.cz
  2. Seychely

Seychely: tropický ráj na zemi

Seychely se dají právem nazývat pozemským rájem, který nadchne každého návštěvníka. Ostrovy v srdci Indického oceánu vás budou během vaší dovolené hýčkat nádherou přírody i luxusem hotelů.

Seychely jsou synonymem luxusní dovolené

Se zatajeným dechem prozkoumejte svět korálových útesů, nebo se prostě jen uvelebte na lehátku a užívejte si dovolenkovou pohodu. Vydejte se na dovolenou na Seychely a vychutnejte si některou z fantastických pláží ostrova Mahé, obdivujte koloniální krásu hlavního města Victoria nebo přírodní divy ostrova La Digue. Poznejte všechna lákadla Seychel, která hravě předčí vaše představy o pohádkové dovolené.

Tipy na zajímavosti na Seychelách

Slavné palmy ve Vallé de Mai

Národní park Vallé de Mai je nejmenší přírodní rezervací světa a je chráněnou památkovou oblastí zapsanou na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Jeho značnou část pokrývají slavné palmy Coco de Mer, které se vyskytují pouze zde. Plodit začínají až ve stáří 25 let, nejstarší palma má 800 let a dorostla zatím výšky 45 metrů. Zralý ořech dosahuje hmotnosti cca 10-30 kg a roste sedm let, než může být sklizen. Park je domovem velice vzácného papouška černé barvy The Black Parrot.

Seychely a golf

Lemuria Golf Course, první 18ti jamkové golfové hřiště zbudované na Seychelách, je řazeno mezi 10 nejkrásnějších světových golfových resortů. Úchvatný design, nádherné scenérie, velkolepé pláže a neuvěřitelná atmosféra. Toto golfové hřiště se nachází na severozápadním pobřeží ostrova Praslin a je součástí resortu Lemuria Resort ležícího u tří nádherných písčitých pláží.

La Digue a krása tropické přírody

Nedotčený a velmi klidný ostrůvek láká na azurové moře a krásné pláže s bílým pískem. La Digue je místem, kde se zastavil čas, a tak si dodnes uchovává krásu neporušené tropické přírody. Jeho symbolem jsou narůžovělé žulové skály. Mezi nejkrásnější místa patří pláže Anse Cocos a Grand Anse, která je jednou z nejfotografovanějších pláží světa. Zajímavostí ostrova je továrna na zpracování kopry (rozemleté jádro kokosu) a farma na orchideje.

Co možná nevíte o Seychelách?

  • Hlavní město Seychel, Victoria, je nejmenším hlavním městem na světě.
  • Druhý největší ostrov Seychel, Praslin, je zapsán na seznam světového dědictví UNESCO.
  • Nejtepleji bývá na Seychelách v březnu a dubnu.

Vydejte se na dovolenou na Seychely na nejkrásnější pláže světa

Mapa - Seychely


Nejlépe hodnocené hotely - Seychely