800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ALBAYT RESORT ESTEPONA

Albayt Resort je rekreační apartmánový komplex, který se nachází v Estepona, v blízkosti pláže a je obklopen spoustou golfových hřišť.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Albayt Resort je rekreační apartmánový komplex, který se nachází v Estepona, v blízkosti pláže a je obklopen spoustou golfových hřišť.

Ubytování

Všechny apartmány jsou vybaveny takto: · Centrální vytápění a klimatizace. · TV · Kompletní koupelny, Fén · Americký styl kuchyně nebo nezávislá kuchyň s lednicí, keramickým vařičem, myčkou, pračkou, mikrovlnnou troubou, toustovačem, kávovarem, odšťavňovačem, rychlovarnou konvicí a mixérem · Nádobí, hrnce, příbory · Žehlička a žehlicí prkno · Ložní prádlo a ručníky · Soukromá terasa vybavena stolem a židlemi · Zdarma podzemní parkoviště.

Vybavení

Tento okouzlující resort se skládá z 24 bytových domů, které nabízejí veškeré pohodlí moderního apartmánového hotelu. Dále bychom chtěli upozornit na nádherný Spa & Fitness club, paddletennis kurt, restauraci, konferenční místnosti, venkovní bazény a golfovou akademii.

1

Hřiště

Estepona Golf

Zajišťuje vyrovnané hrací podmínky pro hráče všech úrovní. Jsme známí našimi skvělými a neustále udržovanými greeny. Na hřišti lze nalézt velmi těžké pary 3, mezi které patří obtížná, ale krásná jamka číslo 14. Za zmínku rovněž stojí výhled na pohoří Sierra Bermeja. Tou hráčsky nejpřitažlivější jamkou je u nás krátký par 4, jehož green je téměř celý obklopen vodou. Jamka je od vyvýšeného odpaliště vzdálena jen 250 metrů a lze ji hrát jednoduše tak, že zahrajete středním železem na lay up - ale spousta statečných duší má snahu tuto jamku zdolat! Toto hřiště vlastněné Angličany se již po mnoho let zaměřuje na hráče ze zámoří; tomu odpovídá i personál, který ovládá několik jazyků a zajišťuje tím všem návštěvníkům vřelé uvítání. Nedávno byla za €400,000 zrenovována klubovna. V její příjemné restauraci, baru a na terasách si můžete dopřát něco ze skvělého výběru jídel z mezinárodní kuchyně, ale také víno a jiné nápoje.

Zábava

Tento hotel nabízí zejména následující možnosti rekreace: golfové hřiště a centrum zdraví. V areálu hotelu jsou krytý bazén, bazén pro děti a venkovní bazén (se sezónním provozem). K rekreaci slouží také vířivá vana, sauna, finská sauna a fitness centrum.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 15 m

Počasí

Andalusie

26°C Skoro jasno

×