Zájezdy
Letenky
2 dospělí | bez dětí
18.12.2018–17.02.2018
Vyberte dopravu
Vyberte destinaci

Rady na cestu Barcelona

Popis letoviska

Pestrá, rozmanitá a zábavná. Taková je Barcelona a nenechá vás vydechnout. Široká nabídka možností jak využít volný čas, stovky úžasných historických památek, muzeí, tržišť, flamenco i moře, to vše láká. Barcelona je také městem sportu. Od r. 1992, kdy se zde konaly olympijské hry, zde bylo vybudováno mnoho sportovišť a stadiónů. Zahrát si zde můžete oblíbený golf, fotbal, vydat se po více než 300 km turistických stezek za turistkou nebo si jít zaplavat a užít si vodních sportů.

Prázdniny do Barcelony top cestovat přání seznamy všude - a tomu dobrý důvod. Město je hvězdná pověst dělá jiných městech pozitivně vápna se závistí, a rok co rok pokračuje na vrchol popularity ankety. Takže to, co dělá to tak úplně drop-všechno-a-get-me-tam teď? Gaudi velikáni jako inspirované La Sagrada Familia. Opojné highlife Las Ramblas. A památky wow faktor jako město je slavný fotbalový stadion. Prázdniny do Barcelony vás, to vše a ještě mnohem více.

Pokud jde o kde se ubytovat, my jsme dostali nějaký top-Vrub hotely, který si zamilujete. Podívejte se na Katalánsko Córcega, která místa jste v docházkové vzdálenosti elegantní butiky a Gaudi lahůdky. Nebo zkuste Hotel Albeniz, jen pár kroků od města slavné katedrály, Sagrada Familia. Možná, že půjdeš za staromódní záležitost, jako je Katalánsko Berna, s jeho krásné 19. století-fasády, nebo elegantní ústup, jako je Hotel Torre Catalunya, který vyzařuje styl.

Když přijde do Barcelony dovolenou, my jsme dostali to zašitý. Pozdní nabídky, letní prázdniny - cokoliv, co hledáte, najdete ji zde. Tak ať nám metla tě k této oblíbené město přestávce.

Na dovolené v Barceloně se rozhodně nebudete nudit. Volný čas můžete trávit na procházkách krásnými uličkami, relaxací na pláži, nebo poznáváním katalánské kuchyně. Navíc máte jednoduchou možnost dopravy do Barcelony i po ní.

Barcelona je pulsující metropolí, z níž na Vás dýchá kultura na každém rohu. Výhodou je, že ji můžete navštívit kdykoliv během roku. Příjemní, nenucení a otevření lidé spolu s rozmanitou kuchyní přispějí k uvolněné atmosféře. Přes den můžete navštívit různé architektonické skvosty, významná muzea a rozlehlé parky

Barcelonu. Město, které žije kulturou a svými památkami. Má jednu obrovskou výhodu oproti Madridu, nachází se zde totiž pláž a sním i moře a větší možnosti. V Barceloně žije více jak 4,5 milionu lidí. Z Barcelony se stalo kosmopolitní město a tak zde žijí různé národnosti a menšiny, které se vzájemně respektují. Možná z fotbalu tak znáte přezdívku tohoto města, obyvatelům se říká Katalánci. Ročně navštíví Barcelonu 4 miliony turistů a to dělá z tohoto města jedna z nejnavštěvovanějších měst ve Španělsku. Stejně jako v Madridu i zde se slaví festivaly v plném proudu, ten největší je na programu v druhé polovině září, když se slaví Festes de la Mercè. Nemusím doufám připomínat, že kavárny, bary, krámky a restaurace jsou zde na každém kroku. Stejně tak památky. Najdete zde umělecké galerie, muzea, architektonické budovy a do toho moderní stavby 21. století. Barcelona si drží svůj vysoký standard a je otevřena široké veřejnosti a jakémukoliv turismu. Toto město rozhodně stojí za navštívení.

Barcelona - hlavní město Katalánska - leží na pobřeží, a proto Vám nabízí obojí, radosti velkoměsta i slunné pláže. Po procházce po městě s kouzelnou architekturou, ke které přispěl i slavný Antoni Gaudí, se můžete zastavit v jedné z mnoha restaurací na některou z vyhlášených katalánských specialit. Západ slunce si vychutnáte se sklenkou sangríe a zbytek večera můžete protančit na pláži.