800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Costa Blanca: všechny půvaby Španělska na bílém pobřeží

Costa Blanca: všechny půvaby Španělska na bílém pobřeží
od 13 410 Kč za

Pobřeží Costa Blanca je rájem pro milovníky nádherné přírody, čistého moře i aktivní relaxace na golfu. Ať už se rozjedete na Costa Blancu v létě nebo načerpat sluneční paprsky v zimních měsících, vždy se budete vracet plní energie a nových zážitků.

Nasajte vůni pomerančovníků na běloskvoucím pobřeží

Costa Blanca neboli „Bílé pobřeží“ je dlouhé 470 kilometrů a lemuje jihovýchodní pobřeží Španělska. Je typické svými zátokami a písčitými plážemi. Z hornatého vnitrozemí se sem line vůně pomerančovníků, které se zde hojně pěstují. Costa Blanca je oblíbená oblast s bohatým turistickým ruchem. Najdete zde jak moderní rekreační letoviska, tak klasické španělské vesničky s rozmanitými tradicemi a typickým folklórem.

Costa Blanca – slunce, pláže i půvabné horské vesničky

Inspirujte se našim katalogem zájezdů na pobřeží Costa Blanca a nechte se zlákat nekonečnými plážemi, nejčistším mořem, žhavým španělským sluncem i krásnými horskými vesničkami. Na pobřeží Costa Blanca naleznete nejoblíbenější letovisko Benidorm, které se o přízeň dělí s neméně atraktivní Deniou. Půvab pravého Španělska na vás dýchne ve středisku Alicante, a vy se tak na vlastní oči přesvědčíte, že dovolená na Costa Blanca je nezapomenutelná.

Řadit dle
Na Costa Blance nabízíme aktuálně 1 zájezd
  • Hotel se nachází přímo u písečné pláže
  • Centrum s nákupními možnostmi se nachází 5 km od hotelu

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu: