Naši klienti radí: co vidět a zažít na Costa Brava

Známá a turisticky atraktivní oblast Costa Brava je typická dlouhými písečnými plážemi, rozeklanými skalami a klidnými i rušnými letovisky. Přečtěte si, jak se na Costa Brava líbilo našim klientům:

"V roce 2009 jsme s přítelkyní vycestovali na LM zhruba kolem 18. září do Španělska, a to na Costa Bravu do letoviska Santa Sussana. Hotel i tato oblast (St. Sussana) je opravdu super, tedy alespoň na konci září jo, minimum turistů, o vlaku ani nevíte, páč je to jako naše pendolino, profrčí během 2 sekund, krásný pláže, čisté moře, hotel postačující k přespání a najedení, ne pro ty kdo tráví dovču u hotelu! To radši do jiného, ale jinak opravdu super, jo a nejezděte na fakultativní výlety, spojení jak s Barcelonou, tak se severem (Lloret D´mar) je nádherné a levné! Tak přeji mnoho zážitků a krásnou dovču. Příště pojedeme určitě zas v tento čas, teplota kolem 26 °C."

Autor: Jan Kačírek


Užijte si všech krás Costa Bravy i místní kuchyni

"Moje oblíbená destinace. Milí a ochotní místní lidé, vyjížďky na kole - krásné cyklostezky, procházky po okolí, bohatý noční život i klidná místa, krásná města Valencie a Barcelona nedaleko. Zkuste výbornou a osvěžující "sangríu", kterou Vám v každém baru rádi namíchají z vína a ovoce, a "paellu", pokrm z rýže a plodů moře."

Autor: Kristýna Procházková

Paella
Španělská paella

Navštivte blízký Marineland s delfíní show a akvaparkem

"Nádherný zážitek hlavně pro mého 6ti letého vnuka, který se moc těšil zejména na delfíny. V areálu je také vodní park, takže jsme si celý den maximálně užili."

Autor: Ivana Frolichová

Marineland
Marineland Catalunya

Pojeďte s námi na Costa Bravu!

Vyberte si z nabídky našich zájezdů na španělské pobřeží Costa Brava.

Podívejte se také na