800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Costa del Azahar: všechny vůně pobřeží pomerančového květu

Costa del Azahar: všechny vůně pobřeží pomerančového květu
od 1 596 Kč za

Costa del Azahar je část španělského pobřeží mezi dvěma provinciemi - Castellón a Valencie. Některá zdejší letoviska nabízí rušný noční život, jiná klidná romantická zákoutí, proto sem každoročně míří široké spektrum turistů.

Ochutnejte unikátní pokrmy z plodů moře a ovocných zahrad

Costa del Azahar znamená v překladu „Pobřeží pomerančového květu". Protože je oblast obklopena pásem hor a těší se vlídnému podnebí po celý rok, daří se zde pomerančovníkům a mandloním. To dává jedinečnou tvář také místní gastronomii. Zdejší pokrmy jsou tvořeny ze surovin, kterých je vždy dostatek, a to plodů moře a ovoce ze zdejších zahrad. Vynechat byste jistě neměli ani zdejší chutnou paellu. Co se týče sportovních aktivit, pobřeží Costa del Azahar se stalo oblíbeným nejen díky širokým plážím vhodným pro vodní sporty, ale v poslední době také vyhledávanou zastávkou milovníků golfu.

Costa del Azahar - spojení folklórních tradic s rytmem doby

Oblast Costa del Azahar se nachází jižně od známějšího pobřeží Costa Brava. Již na první pohled poznáte, že se zde žije pomalejším tempem, nežli v destinacích, které jsou blíže velkých měst. Asi nejznámějším letoviskem v oblasti je Péniscola, která turistům nabízí vše, co od dovolené ve Španělsku očekávají. Oblíbené městečko Oropesa del Mar láká návštěvníky na spojení moderní prázdninové destinace s folklórními tradicemi. Jednoduše se tak v jeden den můžete vydat na pověstné býčí zápasy do historické arény a večer do nejmodernějších klubů hrající nejnovější světové hity.

Řadit dle
V Costa del Azaharu nabízíme aktuálně 2 zájezdy
  • Pláž se nachází nedaleko ubytování
  • Venkovní bazén s dětskou částí

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

 

od 2 619 Kč za osobu

  • Příjemný hotel s vlastním wellness centrem
  • Vhodné místo pro rodinnou dovolenou
  • Přímo u pěkné písečné pláže

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

 
×